Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jövőhéten megyek fitymaszűküle...

Jövőhéten megyek fitymaszűkületi műtétre, a műtétnél lesz jelen nővér?

Figyelt kérdés
Eléggé zavarna, ha ott egy vagy több nővér lenne, elég lenne csak az orvos, nagyon zavarban lennék...lehet hogy emiatt le is mondom az egészet : (
2009. ápr. 17. 00:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
azt hiszed a nővéreket túlzottan érdekli a te p*csöd? Ez elég nagy fokú egoizmusra vall.. vagy szerinted nem láttak még? :D az urolgián napi 10 műtétet csinálnak kb, évek óta, nem hiszem hogy nagyon meg tudnád lepni őket
2009. ápr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
igaza van az elöttem szolonak de ha annyira zavar kérdezd meg nem lehetne egy férfi asszisztenst kérni
2009. ápr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg a nőket, milyen a nőgyógyász előtt feküdni viszonylag gyakran... Értelmesen el fogják magyarázni, hogy egy felnőtt ember miként teszi túl magát az ilyesmin... Nem csak neked van farkad a világon egyedül, ők tényleg napi tizet látnak.
2009. ápr. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Úgy látom, kedves első hozzászóló, nem fogtad fel azzal a nagyon okos fejeddel, hogy nekem csak az a problémám, hogy zavarban leszek. Mindössze annyit kérdeztem lesz-e jelen nővér...
2009. ápr. 17. 01:03
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem felfogta :)


Amúgy valószínűleg lesz ott más is, nővér szokott lenni, segít az orvosnak... emiatt nehogy lemond! Vagy te tudod, akkor szenvedj egész életedben egy ilyen hülyeség miatt. Én amikor nőgyógyásznál voltam férfi orvosom volt, ott tapizott közben még bent volt egy csaj akinek diktálta a dolgokat. Ez érdekelt legkevésbé, hogy hányan vannak ott. Már vártam, hogy hazajöhessek és imádkoztam, hogy ne legyen nagy baj.

Ha lesz is bent nővér, nem fogja érdekelni az egész. Amúgy gondolj arra lehet leszbikus :D de tényleg, kicsit sem fogja érdekelni nem fog megbámulni meg semmi.

Amúgy adok egy tanácsot. Ha szépen, nyugodtan viselkedsz semmi feltűnő jelenetet nem rendezel nem fognak megbámulni. Ha viszont levágod a hisztit, hogy neked ne legyen ott a nővér azt megjegyzik és nem fogják jó szemmel nézni és majd kicikiznek. Inkább ne szólj egy szót se és gyorsan, simán túl leszel az egészen ők meg nem is emlékeznek majd rád. Ne legyél zavarban.

2009. ápr. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem lesz nővér, de ilyen miatt lemondani nem kellene. Én nő vagyok, de annyit tudok neked mondani, hogy teljesen mindegy abban a helyzetben, hogy ott nő vagy férfi lesz, mert az fog számítani, hogy jó munkát végezzen! Ez a szülésnél is így van. Nagyon nem érdekel minket, hogy milyen nemű az orvos vagy a szülész. Ő nem fog úgy rád nézni, mint férfira, te páciens vagy. Semmi okod sincs zavarban lenni! Csináltasd meg a műtétet, hogy végre jobban legyél. Nehogy már egy nővér miatt ne tedd ezt meg. Ha ennyire zavar, talán meg tudod beszélni az orvossal, hogy férfi asszisztense legyen, de ez azon is múlik, hogy éppen ki lesz ügyeletes. Szerintem annyira mindegy...de tényleg, ezt nem csak vigasztalásból mondom. Nagy butaság lenne lemondani.
2009. ápr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
biztos hogy jelen lesz nővér, de ne is foglalkozz vele, látott már olyat.
2009. ápr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Az a cink, ha emiatt hisztizel előttük, komplett dilónak fognak tartani-joggal: eü probléma esetén az első a gyógyulás, a második, harmadik, X. is.

Mármint normális felnőtt emberek esetén.

Másrészt a zavarod mindösszesen addig tart majd, amíg el nem kezdik a műtétet. Tapasztalat.

2009. ápr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Biztos jelen lesz nővér, nagyon kevés férfi ápoló/assisztens van és általában azok sem ilyen munkakörben dolgoznak.

Zavarban leszel. És akkor mi van. Azzal leszel elfoglalva, hogy mi történik és nem azzal, hogy hányan vannak jelen. Nekem volt eg ypár vizsgálatom a SOTE-n, amikor 20 medikus állt körül és adoki nekik magyarázott. Hidd el az se zavart. (Ellenben nagyon érdekes volt.)

2009. ápr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Na látszik,hogy még nem érted el a felnőttkort. Szerintem lesznek nővérek ott is, de biztos nem a te kis ronda p%csöd fogja érdekelni őket. ENNYI.
2009. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!