Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen gyakran jártok pisilni...

Milyen gyakran jártok pisilni srácok?

Figyelt kérdés
Mert én van úgy , hogy egy óra alatt , akár 5-6szor is , de csak nagyon keveset !!! Urologusnál jártam már , nem is egyszer , azt mondta teljessen rendben van a prosztatám !!! Szerintetek akkor mi lehet a bajom ?? Nagyon zavar föleg a barátnöm elött !! Ö egy nap 3szor , ha meggy pisilni sokat mondok !! Segitsetek aggodok !!!
2009. ápr. 17. 14:37
 1/7 Fecc ***** válasza:
100%
Én sikáig kibírom,napi 2-3 szor,de van hogy 8x or is
2009. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a gyakori vizelési inger utalhat hólyaggyengeségre is
2009. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Én napközben kevésszer megyek, inkább akkor kell, mikor lepihenek, mert akkor a lábamból megy ki a víz.

Sok folyadékot iszom, és kevésszer megyek pisilni.

Ha pihenek, akkor indul meg.

2009. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

én ha suliban vagyok ak kb óránként is elmegyek wc-re, mert úgy érzem h nembírom tovább. nemtudom miért lehet ez, am én voltam dokinál és ez idegi dolog is lehet. azon agyalsz h sokat kell wc-re menned, ak sokat is fogsz menni.



17/L(bocs, de azért gondoltam leírom)

2009. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én kb,20-30 percenként járok pisilni. Szinte bosszant,hogy sehova nem tudok elmenninormálisan,mert annyit pisilek még akkor is ha nem ittam semmit,mint egy ló. Már leteszteltem magam,hiszen én vesebeteg vagyok(Vesekővel műtöttek) és a napi2-3 liter folyadékot be kell vinnem a szervezetembe. Na ennek ellenére a teszt miatt azt csináltam,hogy a 24 óra alatt csak egy liter folyadékot ittam és mi lett,hát az,hogy ugyanúgy 20-30 percenként jártam pisilni mintha normálsan megittam volna a napi adagot. Ja és annak ellenére,hogy anem ittam szinte semmit,mégis annyit pisiltem mint amikor sokat ittam volna. Én ezt nem értem. Az urulógus ezt nem hitte el nekem,mert szerinte ilyen nincsen,pedig van,mert én leteszteltem és létezik. Enyit az orvosokról.
2009. ápr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tegnap 23:56 én is igy vagyok vele , a munkahelyemen elmegyek pisilni , hazajövök megint kell , és kb 15-20 perc az ut !! néha butának néznek miért fogdosom a nemi szervemet a kocsiba , de hát igy probálom valahogyan csillapitani !!! mi lehet a megoldás mások is irjanak légyszi !!
2009. ápr. 18. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
fölfáztál
2009. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!