Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy reggel,...

Miért van az, hogy reggel, felkelés után magasabb vagyok, mint néhány óra elteltével?

Figyelt kérdés

Van egy üveges-szekrény a szobámban, és ugye vannak rajta polcok. Mindig előző nap kihúzom magam előtte, és csak egy kicsit "lógok" ki a második polc fölé.

Reggel, ébredés után, viszont megint odaállok, és legalább 1 cm-rel magasabb vagyok, mint előző nap. (Nagyon feltűnő.) Már vagy három napja "így megy", (legalábbis akkor/azóta tűnt föl).

183-184 cm vagyok, 18/F.


2011. aug. 26. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

El kell, hogy keserítselek: nem vagy különleges. Mindenki ilyen.

Az oka a gravitációóóó.

2011. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenki reggel 2 cm-el magasabb, mint este.Ennek oka a gravitáció.Igen, ez így is van..Kipróbáltam én is
2011. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
183-184-et egyébként délután mértek.
2011. aug. 26. 14:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az információkat! :)
2011. aug. 26. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen összenyomódnak a gerinccsigolyák közti porckorongok... Homo Erectus átka
2011. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!