Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bajusz? Van egy kis bajuszom...

Lee12 kérdése:

Bajusz? Van egy kis bajuszom de nem tudom hogy leborotváljam e mert akkor elég erős lesz 16 éves vagyok az elég ha ollóval nyírom meg hogy kicsi legyen? így is megerősödik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
egy 16 eves sracon kifejezetten sexy ha van egy kis bajsza;) vagy egy kis szakal(ka) nekem nagyon bejon...exbaratomnak is volt...és ő is 16 volt...1 évig jártunk nagyon szerettem..noha nem a szakálláért de igen sármos külsőt adott neki;) sztem nyugodtan borotváldd le...húgom 12-13 éves fiú barátai közül is sokan borotválkoznak...Csak nyugodtan sőt sytem ideje lenne...:D;)
2011. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs is jobb a szakmunkásbajusznál:D

[link]

2011. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekemis ilyen van:DD
2011. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne vágj bele! Növeszd meg, középen válaszd ketté és pödörd oldalra! ;-)
2011. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hát szerintem az ilyen szakmunkásbajusz elég gáz :/ szerintem borotváld le, nem attól fog megerősödni, hanem attól mert megnősz. Ha soha nem borotválkoznál akkor is megerősödne a tövénél, csak a vége maradna olyan mint most. És előbb-utóbb amúgy is el kell kezdenek borotválkozni, 16 évesen szerintem már el lehet.
2011. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sármos külső? Inkább, mint egy pakisztáni tálib csicska. Szerintem borotváld le. Vagy nevettesd ki magad.
2011. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam hagyja meg...es ne ugy ertsd...kicsit erosebb sexis szakalkaja volt...es igen sarmos volt akarhogy is nezem..most is az:)es megint jarunk<3 bar az se mindegy az a szaklka milyen stilus hoz megy...o koran kezdte borotvalni...es 14 eves koratol nooveztette...emlekszem mikor 144 volt eleg furin nezett ki;)) a suli plasztik cicai meg gilette pengevel is meg ajandekoztak..akkoriban...de hat ez is 4 eve volt...:)most meg irigykednek..mert nekik csak a club zenes hulyek jutnak...
2011. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De IQ neked sem jutott...
2011. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt te sem vagy teli vele:))
2011. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!