Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szükület? Forduljak...

Fityma szükület? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
hello! merevedéskor a fitymám nem huzodik vissza magától ha én huzom vissza akkor szoritást érzek. ( "alapjáraton" nincs ezzel gond) utána olvastam neten a dolognak és találtam egy relativ fityma szükület nevü dolgot. szerintem orvoshoz kéne mennem. szerintetek? esetleg valaki ilyen jellegü saját tapasztalattal? 16f
2011. aug. 31. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el vele egy urologushoz, ő megvizsgálja és megmondja mi a probléma, és mi a teendő. (Egyik ismerősömnek is ilyen problémája volt, őt körülmetélték...) De ez ne riasszon el, menj el e dokihoz, minél előbb :)))
2011. szept. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A durvább szűkület is elvileg megoldható kisebb beavatkozással, ezt valszeg nem fogod tudni otthon te egyedül megoldani.

De a teljes körülmetélés egész biztos, hogy nem kellhet, ha ilyet ajánl egy orvos és nem plasztikát, bemetszést, vagy részleges metélést, akkor HAGYD OTT és keress normális orvost!

Tapasztalatból mondom - mint körülmetélt - hogy ez nagyon gáz állapot, ez nem gyógyítás, a teljes körülmetélés csonkolás és nagyon gáz

2011. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Az elöttem szólónak annyiban igaza van hogy ha nem vészes a szűkület akk egy kissebb bemetszéssel megoldható az egész.Az is lehet hogy a féked rövid,az meg 5 perces műtét és volt nincs gond.Menj el dokihoz/többhöz is és megoldódik a próbléma.A körülmetélés meg nem gázos ha normálisan lett megcsinálva és az adott személy bőre is "normális".
2011. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
A körülmetélés valóban nem gáz ha jól csinálják. Úgyhogy ne félj tőle, ha azt javasolja az orvos nyugodtan vágj bele, hidd el jó lesz utána. Én már tudom.
2011. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Természetesen a teljes körülmetélés mindenképpen gáz

Nem lehet arra számítani, hogy valakinek a bőre majd jól fog reagálni, hogy nem fog a makk kiszáradni, sok embernek kiszárad és meg lehet nézni, milyen lesz : google keresőbe írd be, hogy DRY GLANS (száraz makk) és lesz pár fotó, el lehet gondolkodni rajta, hogy ezt bevállalja-e valaki.


A segítségől kellene beszélni, hogy hogy lehet megoldani, segíteni, GYÓGYÍTANI, mert a lecsonkolás nem gyógyítás!

Erről kell besézlni!

Menj utána a dolognak, lehet részlegesen metélni, ha tényleg vágni kell, esetleg bemetszés, plasztika... 2011 van és nem Afrikában élünk!

Én most nagyon sokat fogok fizetni, hogy legyen előbőröm újra és persze már soha nem lesz ugyanolyan!!!

2011. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Ne higgy senkinek kérdező, a teljes körülmetélés igenis gáz, akik itt ajánlgatják neked, majd utána, ha nem stimmel valami és nem lesz nemi életed neked se, ahogy pl nekem, akkor majd ezek a kedves urak és hölgyek nem fognak felelősséget vállalni. Széttárják a kezüket és majd nagyokat hallgatnak.
2011. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!