Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tehetek a péniszen megjele...

Mit tehetek a péniszen megjelenő pattanások kezelése érdekében?

Figyelt kérdés
Megjelent két pattanásszerű csomó a péniszemen. Közepe egyiknek sincs, így kinyomni nem lehet őket. Érintésre fájnak. Hagyjam őket "érni" vagy tűvel essek neki?
2011. szept. 4. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogyis, eszedbe ne jusson! Az ilyen 'intimebb' helyeken megjelenő pattanásokat sose szabad kinyomni. Idővel elmúlik, de később mint az arcon. Kamaszkorban az extrém helyeken megjelenő pati természetes. Van aki (bár ritka) megússza azzal, hogy a homlokán meg az ajkán vannak, van akinek már a hátán is és van akinek melleken, intim területen, stb.
2011. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszerr,de olyan nagy,hogy olyat meg nem láttam.én allandoan nyomkodtam,a vegen kb.1honap mulva jött ki,de a helye meg mindig ott van és ennek már 3éve.ha megnyomom a helyet,neha meg mindig jön belöle egy nagyon kevés.
2011. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!
2011. szept. 4. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Èn -biztos, ami biztos- elöbb megnézetném orvossal (bör-nemi, vagy urológus).

Ha tényleg ártalmatlan pattanás és nem valami nemibetegség, akkor próbálj egy kúrát csinálni a köv. homöopátikus szerrel:


"Sulfur D 12", napota 1 x 5 golyócska (elszopogatni.)

Babkávéról viszont sajnos le kell mondani, mert az megszünteti a hatást...

(Kúra: egy 10 grammos üvegecske elhasználása.)


Örülnék majd esetleg egy visszajelzésnek!


Gyors javulást!!

2011. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!