Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vajon mi bajom lehet?

Vajon mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Jó napot!

Szóval van egy olyan problémám hogy régebben fulladtam és alig kaptam levegőt és elmentem doktornőhöz aki be is utalt röntgenre és vérvételre allergiavizsgálatra. Mindent teljesen rendben találtak ekkor kicsi időre nem is volt semmi bajom.. Majd utána megint elkezdődött ez a légszomj szerűség és a hátam is elkezdett fájni illetve úgy érzem.. És az a megfigyelésem, hogy csak estefele jelentkezik felkelés után általában sosincs semmi bajom.. Mondták pár ismerőseim hogy valószínűleg hogy csak bemagyarázom magamnak és ezért érzem úgy.. De nem tudom mi igaz ebből mert tényleg nagyon fáj néha a hátam és nagyon idegesítő.. Tüdőszűrőn allergia teszten, asztma teszten is minden negatív lett.. Szóval akkor mitől lehet ez?? Kérem segítsenek köszönöm!!


2011. szept. 6. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha az orvosok sem találtak semmit,és a leleteid is jók,lehet hogy az ismerőseidnek van igaza.

Vagy járj futni edzesd meg egy kicsit a tüdőd!Ha akkor is fuldokolsz menj vissza ezzel az orvoshoz.

2011. szept. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
keress egy másik orvost, tüdőgondozó, kardiológia, végezzenek terhelés tesztet is rajtad
2011. szept. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!