Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a probléma és hogy...

Mi lehet a probléma és hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves srác vagyok a péniszemmel van probléma eddig még sose volt ilyen ezért kérdezek. A probléma az lenne hogy mostanság kicsit nehezen tudom felhúzni a fitymát (nem mindig) és a fitymám egy két helyen felrepedezett mintha ki lenne száradva és amint írtam sose volt ilyen problémám eddig.
2011. szept. 8. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Urológus. Vagy bőr- és nemibeteg gondozó.
2011. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vit.hiany, stressz, keves folyadek bevitele is okozhatja, dd menj el orvoshoz egy kivizsgalasra!

Vagy sebkremmel, vagy puderrel kezeld, mivel ez a repedeseket segiti a gyogyulasban. Tehat pisiles utan mindig tisztisd, mosd meg, aztan szarazra kell torolni es kezelni, igy elkerulod azt, hogy a vizelet csipje a repedezett reszt...

2011. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 8. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Haver, ez gáz...

Nem értél hozzá valahol(idegen helyen) budi ülőkéhez?

Én egyszer csúnyán beszoptam így... ez volt kezdő tünet.

Nagy szégyenemben elkullogtam az urológus bácsihoz, aki felírt valami hitvány kenőcsöt.

csak rosszabb lett, majd dermatológia.

Végső esetben kipróbáltam a körömvirág kenőcsöt.

Egy hét alatt rendbe tette, amit a gyógyszerészek által kikevert maszlag két hónapig nem.

Utána ez a minimális szűkület maradt... Így majdnem metéltek, de nem egyeztem bele, így egy fazon igazításban maradtam a dokival.

Hála az égnek, semmiféle esztétikai elváltozás nincs.

Azt tanácsolom menjél izibe dokihoz, mielőtt úgy jársz mint én. (életem legkínosabb 3.5 hónapja volt.) ráadásul abban az időszakban végtam bele egy kapcsolatba(...Érdekes volt...de ez már a nem kérdéshez tartozó sztori.

2011. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem valószínűleg nem az van ami neked volt elkezdtem a kis repedéseket sebkenőccsel kenni tegnap, mára szinte már semmi nem is látszik több folyadékot is ittam ahogy előző kommentben írták hogy az is lehet a baj lekopogom azóta semmi probléma és úgy néz ki hogy ennyi volt:)

de köszönöm válaszod.

2011. szept. 9. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!