Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hol (milyen orvosnál) lehet...

Hol (milyen orvosnál) lehet kivizsgáltatni, hogy egy férfi képes e gyereket nemzeni? El lehet végeztetni ezt a vizsgálatot minden komolyabb indok nélkül is, vagy csak ha ha már évek óta próbálkozik az ember sikertelenül?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:

sokan eleve elvégeztetik, mielőtt belevágnak a gyerekkérdésbe

a többiben a háziorvosod, párod nőgyógyásza tud segíteni

2011. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor ezek szerint ez nem is olyan bonyolult, ritka dolog, mint ahogy én azt elképzeltem :)
2011. szept. 9. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ha nincs indok, akkor fizetned kell érte. Nőket meg addig nem is vizsgálnak, míg nincs rá indok, nem tudom férfiaknál hogy van.

De remélem nem azért akarod, mert nem akarsz feleslegesen gumit húzni. Csak mert máskor volt egy olyan kérdés, hogy ki lehet-e így vizsgálni a nőket, mert feleslegesen nem akar pénzt kidobni fogamzásgátlásra....

Azért nem egy olyan eset van, hogy azt mondják vki meddő, aztán kiderül, hogy mégse.

2011. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Andrológusnak hívják azt az orvost, akire ez tartozik.
2011. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
JÁNOS kórházban van ilyen meddőségi centrum, időpontot kell kérni, előbb a nőt vizsgálják ki, és ha hasznos, utána a férfinél is végeznek andrológiai tesztet. minden ingyenes.
2012. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja a link [link]
2012. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha évek óta nem jön össze az elég indok!
2012. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!