Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Szex után miért fájnak a golyóim?

Eddig szinte akárhány csajjal voltam mindegyik után fájtak a heréim. Ez mitől lehet?

2011. szept. 11. 23:29  Privát üzenet  

A válaszok
Ha lógós a tasi és keményen veretted, ne csodálkozz! Hererázkódásnak hívják. Vegyél be aspirint.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2011. szept. 11. 23:30 Privát üzenet
bakcsorider nevű felhasználó válasza:

Nagy a zacskód és lötyög benne xDD

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2011. szept. 11. 23:30 Privát üzenet
krvua nevű felhasználó válasza:

nagyon lógnak gondolom és azon 10centis uton amin a péniszed megtesz kap annyi lendületet hogy olyan sebességgel verődjön hozzá hol a csaj melléhez hol a te tarkódhoz hogy kicsit érzékenyé válik.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2011. szept. 11. 23:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem lógós.... ha olyan lenne érteném, de nem olyan. volt, hogy csak orális szex után fájt, de akkor be tudtam annak, hogy amikor rajtam feküdt a lábával kicsit megnyomta.

# 4/6Időpont 2011. szept. 11. 23:34 Privát üzenet
Kiürült a spermád és újra kezd feltöltődni vagy ilyesmi.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2013. jan. 3. 13:19 Privát üzenet
Biztos hogy elszálltál?

A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2016. dec. 11. 10:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szex után, a makkot takaró bőr vége bedagadt! Mintha egy ér lenne bedurranva. Ez a második eset és másnapra mindig elmúlik. Mi lehet ez? Vagy ez normális? Eddig nem figyeltem viszont nem is fáj!
Mitől fájdulhat meg hátul, egy kis részen a fejem szex közben?
Felfázás tünetein ronthat a szex?
Mitől lehet, hogy szex után a spermában ilyen "ragacsos, zselés" darabkák voltak?
150es púlzus szex közben. Ez nem gond?
Heti rendszerességgel volt szex párommal. Most 5. hete hogy nem volt szex távolsági okokból. és fájnak a golyóim (feszül). Mi ennek az oka? Mit tegyek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!