Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés utáni érzékenység...

Körülmetélés utáni érzékenység meddig tart még?

Figyelt kérdés

Kb 10 hónapja volt a műtét (muszáj volt, súlyos szűkületem volt) De amúgy semmi gond, megbarátkoztam mára a helyzettel. Varratok már nincsenek természetesen. Mindenhol azt olvasom hogy érzéketlenebbnek kéne lennie, de nálam pont az ellenkezője igaz. A szex csak gumiban megy, és hát jó lenne anélkül is. Túl érzékeny a makknál, néha gumi nélkül is megy egy darabig, de mindig az a vége hogy rákerül...

Tapasztalat?


2011. szept. 22. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Nekem sok év telt el és valóban, érzéketlenebb, de nagyon sokkal. Egészen elkérgesedett a bőr, érdes felületű, lehet, hogy neked nem szárad ki ott a bőr. Kened valami kenőccsel esetleg? Ha fedetlen a makk, akkor az már 10 hónap után nem lehet érzékenyebb, elvileg.

De hát nekem meg mindig azt mondják, hogy nem száradhatNA ki ELVILEG, de közben persze kiszárad. Mindenkinek más a baja vele... :(

2011. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hmm...érdekes amit írsz, nem kenegetem semmivel és mégsincs kiszáradva. Lehet hogy emiatt érzékenyebb??

Köszi.

2011. szept. 22. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom, mi lehet a gond :(

Én csak azt tudom javasolni, hogy bőrt csináltass, nyújts oda, ahogy én, akkor megszűnnek a gondok... bőr az kell oda, nem véletlenül találta ki a természet... látod, mi van

2011. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Hali!


Sajnos van ilyen. Hogy miért marad érzékeny néhány egyénnek a makkja TKM (Teljes KörülMetélés) után,... nem tudni. Uakkor a fityma esetleges megléte sem biztos, hogy megoldaná a helyzetet, itt az érzőidegek fokozott érzékenységére, gyulladására tudok perpill gondolni.

És hogy most ki van-e száradva vagy nincs,... általában akinek metélt annak kiszárad, felszínre "selymes" tapintásúvá vál6 annál, akinek jól sikerült, és érzéstelenebbé. Hogy most neked ennek ellenére miért nem szárad ki,... do.Ob ... Jó kérdés.


_ Gyulladáscsökkentő krémmel próbálkoztál már?

_ Egyáltalán,... eddig mi mindent tettél a helyzet javítása érdekében?

_ Urológusnak megmutattad már a műtét óta?

_ Megkérdez7M, hány éves vagy?


Üdv: EE

2011. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves EE.

Köszi a választ.

Gyulladáscsökkentővel nem próbálkoztam mivel nincs begyulladva. Semmi külső jele nincs a problémának, csupán szex közben zavar. Hogy mit tettem ellene? Hát mivel az óvszer használata megoldja a problémát, eddig semmit. Urológusnak sem mutattam, de nem rossz ötlet köszi. Megkérdem, hátha tud vmi okosat mondani. Jaja 37 éves vagyok.

Köszi!

ÜDv.

2011. szept. 30. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!