Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség nagyon zavar engem...

1 2 3 kérdése:

Segítség nagyon zavar engem hogy ilyen kis helyzetekben. :S (többi lent)?

Figyelt kérdés

hogy ha a barátnőmmel találkozok és kicsit romantikusan vagy hevesen smárolunk akkor feláll a péniszem :S kicsit már idegesít hogy mindig takargatnom kell :Sde ezzel nem azt akarom mondani h idegesít h áll hanem hogy ilyen kis helyzetekben :S

ez mért van? és milyen tippek/trükkök vannak arra hogy ilyen esetekben ne álljon fel?

14/f


2011. szept. 24. 10:01
 1/10 A kérdező kommentje:

-.-

direkt oda irtam hogy nem az zavar hogy feltud állni hanem hogy ilyen kis helyzetektől már feláll

2011. szept. 24. 10:10
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálkozz 3-4 év múlva smárolgatni...
2011. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kerülj minden csajt, és akkor biztos nem fog felállni.

Ebben a korban ez természetes, sajnos nem tudsz véle mit tenni, csak a fent javasolt dolgot.

2011. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

szóval ez nem az én hibám?

és am nem lehet valamit csinálni vele? (levágáson kívül :D)

2011. szept. 24. 10:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de bármi amit csinálni lehetne vele annak az lenne a következménye, hogy soha többet nem áll fel, vagy csak nagyon nehezen.

Ez ebben a korban természetes, ne akard visszafojtani mert ideje korán impotens leszel.

2011. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez így természetes! Az lenne a furcsa, ha 14 évesen nem állna fel kb még a szomszéd nénire is. Ez nem szégyellnivaló, a lányok szeretik :)
2011. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kösz nektek :DD kicsit megnyugodtam :D
2011. szept. 24. 11:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Hali!



Miért kéne ezt szégyellni? Ez csak annyit jelent, hogy kívánod a csajt, ami a csajoknak -- akiknek esetleg le7 te is tetszel, van kellő esze, hogy ne cikinek fogja fel, ha gerjedsz rá, ill. a bnődnek -- igen imponál. Ez serdülőkorban egy teljesen természetes jelenség, nem értem, minek kell minden természetes dolgot a mai fiatalabbaknak szégyellnie... Esküszöm, nem értem... S:-s



Neked azt tanácsolnám, hogy a legközelebbi romantikus csókolózáskor finoman, hevesebb csóknál pedig hevesebben simulj hozzá, érezze ő is, hogy testileg is kívánod őt! A helyzetnek, szitunak megfelelően éreztesd vele, hogy hogyan és mennyire szereted!? Hidd el, ez tetszeni fog neki is, meg hát ugye ez a természet rendje is, nem!? ;-)

Uez a helyzet akkor is, ha csók közben esetleg elcsöppensz, vagy elspriccelsz. Ha ez esetleg megtörténne, ne gyere zavarba, hanem vállald fel,...

"-- Igen, ez azért van, mert szeretlek és a testem is kíván téged, és ezt így jelzi feléd! látod?"


MINDEN KÍNOS SZITUÁCIÓNAK MEGVAN A MAGA KULCSA! Vannak olyan helyzetek, amiket meg le7 előzni, de olyanok is, amelyeket nem. Ilyen esetben hasznosabb, ha megőrzöd a hidegvéred és felvállalod, uis ha látja a másik, vagy netán egy harmadik, hogy zavarba jössz, annál kellemetlenebbnek, cikibbnek érződik majd a szitu, és nem lennék meglepve, hogy híre keltődne ennek. De ha nyugodt maradsz, akkor ez a veszély annyira nem fenyeget.


Természetesen azért arra figyelj, hogyha a testeddel is kifejezed, érezteted a bnődnek érzéseidet, azt azért ne engedd meg neki ettől még, hogyha úgy alakul, hogy az orrodnál fogva vezessen, ne hagyd magad! Erről azért fontos szót ejteni, merthát tudod milyenek a mai csajok egyre nagyobb része sajna... o.O (hajlamosak elbízni magukat, visszaélni a fiú bizalmával, esetleg egy a kisp*csás kinézet, viselkedés, ez is olyan, mint a mai rózsaszínbe öltöztetett, hiperextrém sérójú metroszex fiúcskák...)

Viszont ha normális bnőt fogtál ki, akkor annyira nem kell félned attól, hogy csak kihasznál, amikor érezteted vele, hogy ő számodra mennyire kívánatos. Olyankor fejezd ki így magad, ha ő is megérdemli, úgy kezel, bánik veled... hogy abban mindkettőtök jól érzi magát. Ő is,... de Te is... :-)



Még 1 dolog.

Túl korán ne kezdjetek szexuális életet. 14 évesen még eléggé kavarognak az emberben a felnőttkori és a még gyereklétben jellegzetes érzések, és nem1x volt már rá precedens, hogy a fiú sírt az első aktus után, mert hát ő még gyereknek érzi magát, és olyat tett, amitől úgy érzi, elvettek tőle vmit, amit ő engedett, pedig nem biztos, hogy szerette volna. Le7 érettebbnek éreznéd magad tőle, de uakkor kevesebbnek is, ezért várjatok olyan 16 éves korotokig. Addig pedig szépen lassan fel le7 magatokat is készíteni erre az időszakra, a FOKOZATOS FELNŐTTÉ VÁLÁSRA! :-o


Ne siessetek, van időtök bőven. és ha így álltok hozzá, ill. önkielégítéshor is nem sietsz, hanem elélvezés előtt belassítasz, ha itt az idő, megállsz, majd újraindítod az egészet, már most, 14 évesen megtanít6od magad HELYESEN maszturbálni, és nem kell 16-17-18-20 sőt 25 évesen is akár kiírnod ide kérdést, hogy... "--KORAI MAGÖMLÉSSEL KÜSZKÖDÖM, MIT TEGYEK!?" ...mert megelőzöd magát a problémát.



*****

Remélem tudtam segíteni.

Ne siessetek, te meg itt ne szégyenkezz, mert nincs miért!? Ha meg foglalkoztat egy gondolat, önmagaddal vagy a természet rendjével kapcsolatosan, azt beszéld meg, beszéld ki barátaiddal, vagy vkivel, akiben megbízol, (ha nincs más, én is fel szoktam ajánlani egy ilyen le7őséget >>priviben), mielőtt azt magadra vennéd! Így megelőzöd az önemésztést, és nem fogod kitalált gondolatok alapján kényszerképzetekbe kergetni saját magadat. :-)


Üdv: EE

2011. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát én uigy tapasztaltam, hogy mar attol, ha egy szobaban vagyok egy fiuval, akinek tetszem, mar felall neki. A csokolozast egyaltalan nem neveznem "kis helyzet"-nek.

Még egy 7probas kaszanovanak is felall a latvanytol meg a csoktol - azert is keveri magat ilyen helyzetekbe, hogy érezze az ebbol eredő kéjt.:) Elmondom, hogy a csoktol kerul az ember a legfelfokozottabb izgalmi allapotba, ferfi is, nő is.

2011. okt. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"milyen tippek/trükkök vannak arra hogy ilyen esetekben ne álljon fel? "


El vagy tevedve, kisfiu!

A trukkoket annak erdekeben szoktak bevetni, hogy felalljon.

2011. okt. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!