Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon szőrös vagyok. Mit...

Nagyon szőrös vagyok. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
nagyon szőrös vagyok inkább a lábamon és a hasamon/mellkasomon zavar és az a legaggasztóbb az egészben h ezért az osztálytársaim is meg elég sokan megszóltak már holott én nem tehetek róla és ezért nagyon zavar az egész.. gyantázni, borotválni nem akarok nullás géppel néha ha már nagy akkor le szoktam nyírni de valami hatásosabb, hosszabb ideig tartó módszert szeretnék. Pl. valami hormontabletta vagy ehhez hasonló kezelés, gyógyszer.. köszönöm a segítséget! 15/f

2011. szept. 26. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
később még örülni fogsz ennek
2011. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem,lány vagy..., de így? Mi a probléma? ne foglalkozz mások véleményével. Akár irigységből is froclizhatnak. Szőrös, FÉRFI a neved. Ennyi!
2011. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson 15 évesen gyógyszert szedni! Alááshatod az egészségedet egy életre. Ha annyira zavar, kérdezz meg egy orvost, de ne csinálj öngyógyszerezést.
2011. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak véleményt/tanácsot kértem és mondott.. amúgy nem szednék semmiféle gyógyszert úgy h ne mennék el előtte orvoshoz h ő mit ajánlana! csak arra vagyok kíváncsi h van-e tapasztalat ezzel kapcsolatba mert már tényleg tenni akarok ellene valamit lassan 4 éve ezzel b*sztatnak és már kezdem unni..
2011. szept. 26. 21:08
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

légy férfi és vágd pofán őket


nem a szőr miatt basztatnak, hanem mert bazstatnak

ha nem lennél szőrös akkor basztatnának más miatt


azért mert most a szőrtelen nyálfiúcskák a divat, neked még nem kell a sok kis b*zit utánozni

2011. szept. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet,én is nagyon szőrös vagyok,de én testszőrnyíróval vagy borotvával szoktam megszabadulni tőle.
2011. szept. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na örülhettek látom faszántosan kiszedtek innen mert vkinek szúrtam a szemét, mindegy legyen boldog és örüljön neki ma egész nap!

Amúgy meg ha vki piszokul szőrös már 15 évesen és zavarja, az nagyon rossz ha hiszitek ha nem! aki nem volt ebbe a helyzetbe az szart sem tud! én voltam! amit leírtam tisztelt kérdező azt gondolom bevágtad, ha lány lennél ennyi idős kapásból felírná a dokid ezt a szert de mivel fiú vagy így hát az inkvizíció közbe szól hogy nem lehet mert te egy fiú vagy!! :O Na jó nem tépem tovább a szám, te tudod hogy legyen én ennyit tudtam segíteni neked.

Én amúgy ki lézereztetem 5.-én megyek a 2.ra és már az elsőnél hullott ki sok :)) ajánlom neked is!

2011. szept. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ha mindet pofán verném akkor akár minden 5.-et verhetném.. (nem érek el semmit. tapasztalat:/) 11:07-es! a lézeres kezelésen már én is gondolkodtam mert valahogy jobban fűlik rá a fogam mint h gyógyszerekkel tömjem magam.. de ez a lézeres kezelés ez h működik? Hatásos és hosszan tartó a hatása?
2011. szept. 27. 15:42
 9/10 anonim ***** válasza:
hát basszus még jó, amikor egy 15 éves gyereknek azt tanácsolod, hogy kémiailag kasztrálja magát? hát normális vagy? az hogy te szeded az androcurt az a te bajod, gondolom nem 15 évesen kezdted, tőlem akár hijra tag is lehetsz indiában, ha nem tudod elfogadni a nemiségedet és a férfiasságodat
2011. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A has,mellkas 'probléma' nálam is játszott 8 évvel ezelőtt,most 25 vagyok és még mindig szőrösebb vagyok a kortársaimnál. Vannak nők,akiknek ez bejön,van olyan akinkek nem.A fejem már nem fáj ezen,bár a szőrös hát atomciki,de megoldom,ha megyek valamerre. A baszogatás (inkább ugratás mostmár) még mindig jellemző,már le se szarom. Anno leborotváltam a hasam és ilyesféle baromságok. Ha rám hallgatsz,te is kezdj el viccelődni ezen(Miért nem jössz velem ma délután strandra? Le kell vágnom a szőröm,mert kutyákat nem engednek be a vízbe ,stb.) és akkor nem fogják szívni a véred. Fel a fejjel,sorstárs,amikor huszonévesen te viszed el a legjobb puncikat,akkor majd néznek :)
2012. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!