Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelés befejezése után...

Vizelés befejezése után akaratlanul jön egy-két csepp. Mi lehet a probléma? (Részletesen lent)

Figyelt kérdés
Kb másfél hete kezdődött, akkor még enyhén, hogy vizelés után azt vettem észre, hogy mintha nem tudnám rendesen visszatartani a vizeletem és egy-két csepp belekerül a húgycsövembe. Más problémát nem tapasztalok, tehát nem fáj, nem kell rendszeresen WC-re járnom, nem akadozik, normális a színe (mármint a vizeletnek :P), nemi életemre sincs kihatással, ahogy észrevettem. Talán egy kicsit, mintha hígabb lenne. Szerintetek prosztata gond lehet vagy esetleg csak valami húgycsöves fertőzés? Érdemes még várnom egy-két napot, hátha rendbe jön magától?
2011. szept. 29. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem megfázás, bár nem vagyok orvos.


Próbálj meg mindig rendesen felöltözni, hogy a veséd védve legyen a hideg széltől. Várj 1-2 napot, ha komolyabb lesz, érdemes orvoshoz fordulni. Nem kellemes, de el lehet viselni.

2011. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem megfázás, hanem felfázás.


Első voltam.

2011. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha "felvázás", akkor is van baktérium.

Én nem húznám az időt, ha valóban erről van szó, akkor antibiotikummal kezelhető, ha másfél hét alatt nem múlt el magától, akkor nem is fog.

De lehet más probléma is, ne találgassunk, az orvos majd megmondja.

2011. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akartam mondani, felfázás... bocs
2011. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A helyedben orvoshoz fordulnék, ő tudna a legjobban segíteni. Ha meg semmi komolyról nincs szó, akkor legalább megnyugszol, és megoldódik a gond. De ha nem mész dokihoz akkor tovább fog tartani az biztos.:(
2011. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!


Engem pár éve megkatétereztek egy műtét után, azóta van ez a jelenség minden pisilés után. :(


29F

2011. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? 60 körül ez természetes jelenség!
2011. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jól mondják a kantársak...talán fel, vagy megfázás...valami enyhe fertőzés...nekem is volt, elmúlt...addig ne cumiztass...
2011. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat! A hét második felében el akartam menni orvoshoz, de úgy érzem, mintha kezdene enyhülni.

Azt nem tudjátok, hogy ilyen állapotban szabad-e a szex? (gumival persze, arra lennék kiváncsi hogy a gyógyulásomat befolyásolja-e) :)

2011. okt. 1. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!