Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A mellembe egy érzékeny csomó...

A mellembe egy érzékeny csomó van, amitől 3x akkora a mellem mint normális állapotban (hidegtől összehúzódik), valami gyógykenőcs vagy valami hasonló krém, kenőcs van rá? (16/f)

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezzel inkább orvoshoz kéne menni...
2011. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elmentem, azt mondta normális ebben az időben, pár év múlva elfog múlni! DEE!!!! Pár évet nem tudok várni, mert NBI-es csapatban focizok, és életem a foci. Csak ugye eléggé érzékeny, és szó szerint a könnyeimmel küzködök hogyha le kell venni mellkassal a labdát. (és már több hónapja nem tudok normálisan edzeni) Az orvos azt mondta, hogy sajnálja, de nem tud mit csinálni! Valami gyógykenőcs, vagy valami csak van rá, több évig nem tudok evvel várni. (meg zavar is, mert iszonyat nagy tőle a mellem)
2011. szept. 29. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Bazki hány orvosnál voltál? Mert ezzel a válasszal, hogy majd pár év múlva elmúlik és normális ne elégedj meg! Én még ilyet nem is hallottam, hogy ilyen baja legyen valakinek, nem hogy teljesen normális dolog legyen!
2011. szept. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Basszus, hormonzavar talán, nem? (16 éves vok)
2011. szept. 29. 16:44
 5/9 A kérdező kommentje:
És azért kéne nagyon valami kenőcs, vagy gyógyykenőcs, vagy bármi!!
2011. okt. 1. 13:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológussal először nézesd meg magad.Csak egy vérvétel.
2011. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Benkoos válasza:
Minden tiszteletem az orvosoké,de menj el többhöz is.Később ki tudja,milyen mellékhatása lehet a dolognak.Nekem semmi ilyen tünetem nem volt kamaszként,igaz,soha nem is hallottam ilyesmiről senkitől sem,de menj el más dokihoz is.
2012. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Melyik oldalon van?
2013. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Itteni emberek semmihez nemertenek. Nekem 13-14 evesen volt ugyan ez teljesen normalis annyi hogy kicsit keson ero vagy...

kenocsoket mondjuk akkor swm tudtam max fajdalom csillapitok lidocain de ha ramhallgatsz leszarod a mell levetelt mert ha utogeted piszkalod akkor lehet mas is a hormoncsomodbol... ha jolemlekszem neha viszket is picit . nalunk altalanos suliban tobb fiunak is volt de csak engem szurkaltak szarra meg vizsgaltak semmi rendellenesseg sincs ebben egyszeruen novekszel persze gondolom hogy sok ember nem ismeri ezt mivel minden 5. vagy 10 embernel van jelen.... 25/F

2013. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!