Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel szüntethetők meg a...

Mivel szüntethetők meg a péniszen lévő fehér kisebb pontok?

Figyelt kérdés

Már olvastam itt is és máshol is ezekről. A pénisz tetején ilyen kis piros-fehér-bőrszínű, olyan mintha kis pattanás lenne. De a 3-4 pötty mellett látni, hogy vannak nagyon-nagyon apró kicsik is tehát, gondolom valami fertőzés szerűség. Olvastam is, hogy valaki bekente valamivel aztán bepirosodott és elmúlt.


Na, most ez milyen fertőtlenítővel lehet megoldani, vagy olyan dologgal, ami háznál van. A Sudo Krém erre jó például? Leszárítja őket?


2011. szept. 30. 16:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Mert a Sudo krém elvileg: Helyi érzéstelenítő hatású. Enyhíti a fájdalmat és az irritációt. Antibakteriális és gombásodást megelőző hatású. Összehúzódást elősegítő hatású, csökkenti a gyógyulási folyamatban résztvevő szöveti folyadék vesztését. Támogatják az epithel sejtek növekedését, elősegítve a hámképződést. Védőréteget képez, amely megvédi a bőrt a széklet és a vizelet irritáló anyagaitól.
2011. szept. 30. 16:05
 2/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Legértelmesebb válaszok, én le nem írom mindet újra. Az említett PPP-ről pedig itt:

[link]

2011. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem ilyenem van, hanem magán a péniszem felületén, tetején. Nem felhúzott állapotban kb. a makknál helyezkedik el, de kívül az a néhány pötty.
2011. szept. 30. 22:13
 4/4 anonim válasza:
Sima faggyúmirigy. Ha fény felé teszed és jobban megnézed apró szőrszálakat is felfedezhetsz benne. Nem minden esetben. Normális állapot, nem betegség örökölt hajlam okozza. Eltüntetni othon MEG NE PRÓBÁLD! Ha zavarj menj orvoshoz, pl urológus, vagy bőrgyógyász
2012. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!