Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Roaccutant szedek 18/f vagyok!...

Roaccutant szedek 18/f vagyok! Most kezdtem el szedni a gyógyszert és már csúnyább lett a bőröm:S egyre több pattanás jön ki és ilyen sárgák. Hagyjam békén őket vagy nyomkodhatom őket ki valamennyire?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
az első 2 hónapban rosszabbodik az állapotod (ami a pattanásokat illeti), aztán szépen elkezd javulgatni és a végén már szép lesz a bőröd. Nyomkodni pedig tilos a gyógyszer szedése alatt és igazából felesleges, mert úgy sem lesz jobb tőle, csak sokkal rosszabb. Hagyd szépen, hogy hasson a gyógyszer, de ehhez idő kell és egy kis türelem.
2011. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Köszi, hogy kiírtad ezt a kérdést, nekem az arcomra kellett ezt szednem még 5 éve, de az istennek nem jutott eszembe a gyógyszer neve, és ahogy megláttam leírva, rögtön beugrott, hogy ez az! Köszi!

Egyébként légy türelmes, nekem majdnem fél évig kellett szednem, míg letisztult a bőröm.

2011. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!