Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik az általános orvosi...

Mik az általános orvosi vizsgálatok iskolában? Hogyan zajlnak és ha valamit nem akarok elvégeztetni mi a tehendő? és minden évben van, vagy két évente?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 18:26
1 2
 11/19 Forme17 ***** válasza:
64%
csak kicsit benyúlnak az alsó gatyába és megnyomkodja a nő
2011. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nekem aztán biztos nem nyúlkál be,minden mást megcsinálhat,meg hallottam is hogy teljesen leszoktál tolatni a gatyát és úgy csinálják,egy száll farokban kell álldogálni legalább 3 nő előtt,utána olvastam és van ahol állva majd fekve is jó pár percig kell pucérnak lenned húzkodják a fitymád,aztán a golyód tapizzák még,vagy te magad.Ezt nálam nem fogják.
2011. okt. 7. 17:25
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Az is durva, hogy nem egyesevel kell alsora vetkozni, hanem az egesz osztaly, egymas elott. Nekunk oltasnal is igy volt. Meg ugye elotte el kene mondania, hogy mit fog csinalni, es a beleegyezedeset is kene kerni.


Aki irta a pajzsmirigybetegseget, arra itt hogy derulne fény? Azt vervizsgalattal meg minimum ultrahanggal lehet megallapitani.

2011. okt. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igazad van,én is így vagyok ezzel.Nem sokára lesz majd orvosi vizsgálat,de én majd hallatom is hangom,ott biztos nem fog nálam kotorni senki se.Beírástól meg nem félek,abban jó nekem,hogy az ősők is mellettem állnak,amikor előszőr dumáltam erről azt mondták kamuzok,mert ő idejükben sem volt még hasonló sem.Másnak meg semmi köze az egészsgéügyi állapotomhoz,a farkamhoz mégúgy se.Nem értem mért nem mer senki soha szólni érte,mindig ha van egy ember,csak az után mernek a többiek is dumálni.Most pecegetik nálunk is a témát,meg hogy én legyek a szóvívő,de már a csajok is jönnek hozzám,ami nem is baj.Igen igaz amit mondasz.
2011. okt. 11. 17:32
 15/19 A kérdező kommentje:

még azt akartam írni,hogy vérvétellel sok mindenre fényderül,amire itt nem,meg hasi uh-val,a prosztatát is látni,nem kell ahhoz mutogatni senkinek a farkad,de közük meg amúgy sincs.


Nálatok senki nem szólt még hogy nem egyezik bele?

Nálunk már most van egy fajta hangulat,de még az sem biztos hogy lenne farok mutra,de itt csak a gyávabbak nem fognak szólni miatta.

2011. okt. 11. 17:36
 16/19 anonim ***** válasza:
48%
nálunk évente van orvosi, kétévente nagyon alapos. Ilyenkor gyakorlatilag tetőtől talpig megvizsgálnak, a szokásosakon kívül megnézik a heréket, illetve hogy hátra tudod-e húzni a péniszedről a bőrt..igen, a doktornő megfogja és hátrahúzza:-) nem kell parázni, ez nem fáj, alap orvosi vizsgálat része. Szerintem tök jó, hogy van, akármennyire is ciki az adott pillanatban...
2011. okt. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
89%-os!Szerintem meg nem annyira jó,ha valaki nem akarja annak nem az,nekem tökre nem mindegy ki az orvos,meg milyen orvos,hány ember,asszisztens van jelen,én benne vagyok a vizsgálatba vagy nem.A tömeg mustra nem jön be.Szerintem ha valakire rákényszerítik az kb olyan mintha valami börtönlakó lennél,kb semmibe vesznek,kb mint valami bűnöző,azokat kényszerítik erre,de még ott is legalább férfi orvost hívnak erre a célra.Ez meg baromira nincs így jól.Mindegy vagy nov vége közepe,vége fele lesz vizsgálat nálunk,nálam kizárt tényező a gatya tapi.Elég sokan így gondoljuk ám.Meg valahol sza"rnak arra is hogy legalább ne mások előtt csinálják.
2011. okt. 29. 12:56
 18/19 anonim ***** válasza:
25%
a herédet is megfogja meg van e sztem inkább fogja meg egyszer életedbe egy orvos minthogy aztán később valami komolyabb bajod legyen mondjuk pl nincs heréd alapbol nem lesz gyereked sose meg nemtood szemen lőni a nőket xD má ezért is megérné
2013. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
38%

Kedves kérdező, persze semmit sem muszáj megengedni amit nem szeretnél.


De igazából nem értelek.

Mi a bajod avval hogy a doktornő megvizsgál és megnézni a farkadat?

Nálunk két évente van ilyen, de szerintem ez teljesen normális. Bemész lehúzod a gatyád megtapizza a heréid hogy lent e vannak, felhúzod a bőrt és azt megnézi.

Hidd el egyáltalán nem kíváncsi a péniszedre, az a feladata hogy megnézzen több tíz vagy száz gyereket hogy minden oké e és pont lesz-rja hogy mekkora, vagy hogy szőrös e vagy bármi.

Nem kell félni hiszen csak meggyőződsz róla hogy minden rendben van e.

Az más dolog hogy ciki e.

Az más lenne ha mindenki előtt kéne teljesen levetkőzni, de csak a doki előtt kell, akit pont nem érdekli a te farkat, csak az egézségi állapotod.

2016. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!