Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez betegség? A farkamon egy...

Ez betegség? A farkamon egy ér vagy nem tudom mi néha megdagad, stb.

Figyelt kérdés
A barátnőm szokta néha krémmel verni a farkam, de erősen megszorítja, stb. Szóval játszik vele. És néha a makk alatt kb 1 centivel kijön egy kemény dudor. Olyan mintha pl egy ér lenne ami megdagad csak kicsit kemény lesz. Volt már ilyen akkor is mikor 3x dugtunk egy nap. Másnak is van ilyen? Mitől van? Van megoldás rá?
2011. okt. 7. 07:31
 1/2 anonim válasza:
100%
Valőszínűleg egy visszér lehet, nem hiszem, hogy probléma, de azért a biztonság kedvéért keress fel egy orvost.
2011. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hello. Ne aggódj. Az egy ér amit ha egy picit elszorítanak, marha nagy lesz. Az egy véna, így a kifolyó elhasznált vér nem tud kijutni. Így megnő az érben a nyomás. Elvileg szétrobbanni nem tud xD. De én azt mondom, mivel nem láttam hogyan néz ki a tied, és nem is akarom, hogy mutatsd meg a dokinak.
2020. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!