Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Ez betegség? A farkamon egy ér vagy nem tudom mi néha megdagad, stb.

A barátnőm szokta néha krémmel verni a farkam, de erősen megszorítja, stb. Szóval játszik vele. És néha a makk alatt kb 1 centivel kijön egy kemény dudor. Olyan mintha pl egy ér lenne ami megdagad csak kicsit kemény lesz. Volt már ilyen akkor is mikor 3x dugtunk egy nap. Másnak is van ilyen? Mitől van? Van megoldás rá?

2011. okt. 7. 07:31  Privát üzenet  

A válasz
Valőszínűleg egy visszér lehet, nem hiszem, hogy probléma, de azért a biztonság kedvéért keress fel egy orvost.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2011. okt. 7. 09:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azt szeretném tudni, hogy betegség-e az, ha valakinek nagyon érzékeny a makkja? Van normális megoldás egyáltalán? Előre is köszönöm a segítséget!
Első szexuális élmény utáni húgycsőgyulladás nagy eséllyel fertőző nemi betegség?
Baktérium nincs a vizeletben, de gyulladás igen. Autoimmun betegség?
Nekem a farkamon a bőr ki van repedezve és alig jön fel és piros ez mitől lehet és máshol is megjelentek a piros foltok!?
Az gáz ha 20 éves vagyok és a farkamon nemigazán lehet a bőrt huzogatni? Mert ha áll fáj. Mi ezzel a baj mit lehet tenni? Lányok szerintetek gáz ez?
Hogyan lehetne csökkenteni a farkamon található zsírmirigyek (fordyce) számát és méretét?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!