Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség! Fitymaszűkület, mit...

Segítség! Fitymaszűkület, mit tegyek? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Az teljesen biztos, hogy fitymaszükületem van. Az a kérdésem, hogy ( későn érő típus vagyok) ez még megoldóthat, tágíthatom? Esetleg van valami nyújtási gyakorlat amit tudtok ajánlani? Vagy már a műtét az egyetlen út? És ha igen, abból teljes körülmetélés, vagy mi?
2011. okt. 8. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

el kell menned a dr-hoz!

de ha nem vagy merész,előtte felteheted ezt a kérdést a weborvos.hu-n!!!

2011. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Fürdés után próbáld tágítani, mikor a bőr rugalmasabb.minden nap húzd egy kicsit hátrább és pár hét múlva már látható eredmény lesz.Ne add fel.És ne hagyd, rábeszélni magad a körülmetélésre, nem muszáj. létezik részleges körülmetélés is.
2011. okt. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
fürdés közben merev állapotban húzkod minden nap a fitymád és tágulhat a bőr rajta,hetek,hónapok alatt helyre jöhet.Ha nem javul akkor urolgoshoz kell menni,nem csak metéléssel lehet megoldani,de sok orvos egyből ezt mondja,ekkor határozottan kell közölni hogy a fitymád meg akarod tartani és milyen lehetőségek vannak,mert sokszor elkezdik ijjesztegetni hogy visszatérhet később a szükület és ezzel a szöveggel vesznek rá mindenkit a metélésre.Ezt pedig el kell kerülni.De van fityma plasztika is,ilyenkor műtéti úton vágással lazítanak a bőrőn és megmarad a fitymád,gyorsan gyógyul,nyoma nem marad és nem is lehet látni,hogy műtöttek.
2011. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
azért le kellene írnod mennyire tudod hátra húzni a fitymád
2011. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat ! A fitymat negyedig-felig tudom hatrahuzni, de az is csak most ilyen. Mmint par hete kezdtem el tagitani, azert kerdeztem, hogy ezt igy tovabbra is csinalhatom e :))
2011. okt. 9. 20:11
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Csinálni bármit csinálhatsz, de csak ésszel, és csak addig, amíg a fitymád is engedi, illetve te is mered csinálni azt, amit éppen csinálsz. De a helyedben előbb inkább meggyőződnék arról, hogy van-e értelme annak, amit csinálsz!?

Reméljük van. De ha biztosra mennél, kaptál egy linket.

2011. okt. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
persze csináld csak,de ha repedezne a makk,vagy valami furcsát vennél észre hagyd abba,egyébként ezt mindig csinálhatod.
2011. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Próbáld bővíteni de csak nagyon óvatosan. Ha nincs eredménye néhány héten belül menj orvoshoz. Szerintem már egy kicsit késő a te korodban a bővítéssel próbálkozni. 10-12 évesen még lehet de már akkor is késő. De legyen szerencséd hozzá! Ha nem sikerül irány az orvos. Urológiára nem kell beutaló és ha csak vizsgálatot akarsz akkor még szülő sem kell hogy jelen legyen de ha komoly baj van akkor már csak szülői beleegyezéssel fognak hozzá nyúlni.
2011. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Jól mondják a többiek, tágítsd, de vigyázz, ne repedezzen közben.

A teljes körülmetélésen kívül amúgy a többi, civilizált módszer megfelelő és jó.

2011. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Még fiatal vagy, van esély rá, hogy tágulni fog, csak a fürdés után csináld, amikor fölpuhult a bőr, nehogy repedezzen, mert azokból hegek lesznek.

Krémet is használhatsz, amit fölír az orvos kérésre.

A teljes körülmetélésről én is lebeszélnélek, mert az nagyon gáz, de részleges metéléssel, plasztikával, vagy enyhe esetben bemetszéssel úgyis meg lehet oldani, NINCS OLYAN, hogy csak teljes körülmetélés lenne a jó!

2011. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!