Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sürgős tanács kéne! Mit...

Sürgős tanács kéne! Mit tegyek? A probléma lentebb.

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem, hogy a makkomon hámlik a bőr, valamint kellemetlen szaga van. A higiéniás szabályokat betartom, amióta észleltem a bajt, naponta többször is megmosom a péniszemet. Ez mi, és mi rá a megoldás?
2011. okt. 10. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell többször mosni. Egy éjszakára testápolóval kend be, vékonyan, azután reggel mosd meg. Egy két nap ráhagyással lehet ismételni. Az is bőr, annak is kell a megújulás, nem kell megijedni.
2011. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megmutatnám a dokinak a kellemetlen szag fertőzésre utal.Most a farkad a tét,ne totojázz!
2011. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel mosod? Antibakterális szappan a legjobb!
2011. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sima szappannal szoktam. Köszi a segítséget :)
2011. okt. 11. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hámlik a makkon a bőr néha, de én körülmetélt vagyok, a kiszáradt darabok esnek le, mint a beteg ember fejéről a lemezkorpa. De ha van fitymád, akkor neked ilyen gondod nincsen, irigyellek érte... viszont, ha büdösödik, akkor menj orvoshoz, mert tényleg lehet fertőzés!
2011. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!