Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Első szexuális élmény utáni...

Első szexuális élmény utáni húgycsőgyulladás nagy eséllyel fertőző nemi betegség?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nemrég feküdtem le először. Pár napja vizelés közben fájni kezdett a húgycsövem, ma reggelre pedig gennyes váladék ürült. Utánanéztem és ezek a tünetek a tripperére hajaznak.

Védekeztünk gumival, de az elején volt egy kis gumi nélküli petting. Nekem ő az első, de neki már volt egy pár kalandja.

Megyek majd dokihoz, de előtte gondoltam földobom a kérdést, hogy mire számítsak.


2011. okt. 14. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tripper vagy egy fasza kis gombafertőzés. Rengeteg gyógyszer beszedésre készülj.
2011. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem feltétlen tripper - valószínűleg "felfázás" - háziorvosnak pipikélsz egyet és ír antibiotikumot
2011. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát a gennyes húgycsőfolyás elég jellemző tünete a gonorrheának. Menj el orvoshoz.
2011. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy felfázás, soha életemben nem voltam rá hajlamos, nem is fordult elő. Na majd a doki megmondja, köszi a válaszokat!
2011. okt. 14. 12:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez eddig a felfázástól kezdve a veseelégtelenségig bármi lehet.
2011. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

igen bizony, kaptál tőle ajándékot


bőr és nemibeteg gondozó

2011. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
felfázástól nem lesz gennyes
2011. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

simán gennyes lesz egy "felfázástól" is....a bacik gyulladást csinálnak, a fehérvérsejtek megtámadják a fertőzést okozó baktériumokat (vírusokat/gombákat/stb), döglött fehérvérsejtből meg genny lesz....az, hogy mi a kiváltó kórokozó azt meg látatlanban nem lehet megállapítani, az orvos viszont meg tudja állapítani...


de akár tripper is lehet, csak a "felfázás" jóval gyakoribb ;)

2011. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szia, mi volt az és mitől gyógyultál meg?
2013. jan. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Na mi volt?
2014. okt. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!