Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok (későn érő),...

14 éves vagyok (későn érő), és fitymaszűkületem van. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kérdésem két részből áll. Az egyik, hogy tudtok e valami otthoni jól bevált módszert, illetve az, hogy tudtok ajánlani valami jó urológiát? Eléggé szégyenlős vagyok ebben a témában és most úgy rászántam magam, hogy elmennék, de akkor már olyan helyre szeretnék menni, ahonnan van valakinek (jó) tapasztalata. Szóval tudtok valami jó urológiát, magán urológiát? (Az lenne a legszuperebb, ha a 18. kerületben, vagy annak környékén lenne. Értelmes válaszokat előre is köszönöm !
2011. okt. 17. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Kissé hiányos a kérdésfelvetésed. Nem érdemes házi praktikákkal bajlódni, csak ronthat rajta, lássa orvos. 18. kerület területileg a Heim Pál Gyermek urológia osztályához tartozik, ajánlani tapasztalatot mondani a Madarász kórházat tudom, annak idején nekem is ott hozták rendbe. Nem szabad szégyenlősnek lenni, több ilyet láttak már, és egy gyerekosztályokon sokkal jobban fel vannak készülve az ilyen problémák oldására.

Nyugodtan írj, akár privátban is válaszolok.

2011. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Vigyázz, nekem a Heim Pálban úgy "segítettek", hogy levágták az egész fitymát, holott elég lett volna egyéb módszer is, de nekik így egyszerűbb volt és kényelmesebb. Egy főorvos csinálta ráadásul, olyan undorító lett az eredmény, hogy azt el se tudom mondani. Szexuális életem nincs

Nagyon vigyázz, kihez mész....


Akármi van, ha műteni kellene, akkor válassz civilizált megoldást, bemetszést, plasztikát vagy LEGVÉGSŐ ESETBEN részleges metélést, mert a teljes körülmetélés nagyon gáz, én nagyon rosszul jártam vele, ettől óvnálak tehát téged is, mert nem muszáj.

2011. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

meleg vízben merev állapotban húzogasd és lazulni fog abőr.


A Heim Pállal meg vigyázz,ill az ottani orvosokkal.Sok orvos szükületkor egyből metélni akar,még akkor is ha van más megoldás,mert számukra eza művelet gyorsabb,ebbe ne menj bele.Van már fityma plasztika,z.plasztika is,akkor a fitymád megmarad és csak lazítanak a fitymán,míg metélsékor levágják a fitymád és teljesen szabad lesz a makkod.A makknak meg védelmi funkciója is van,és akár metélés után érzékennyé,foltossá válhat a makkod és sok páciensnek a látvány sem tetszik,meg meg is bámulják


Mindenképp közöld az orvossal hogy a fitymád mindenképp megakarod menteni és nem szeretnél semmiféle képpen körülmetélést!

Még azzal szokták az embereket körülmetélésre rávenni,hogy azt mondják a szükület más különben visszatérhet,de ez igen kis esetben fordul elő.


Urologushoz vizsgálatra egyedül bejelntkezés nélkül is elmehetsz,csak a műtéti beavatkozáshoz kell szülői engedély.

2011. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
A Heim Pálba akkor mennék, ha megnyomorodni akarnék és meghalni. Engem is ott tettek tönkre... kerüld azt a helyet, ha jót akarsz
2011. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülők nélkül amúgy sem csinálhatnak semmit szóval vond be őket is és együtt többre juttok :)
2012. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Enyhe szükület esetén esete fürdéskor húzogasd pár percig a fitymád,és pár hét alatt mindig hátrébb tudod majd húzni.


Orvosilag enyhe szükületnél elég lesz a kenőcs,vagy fityma plasztika,kis bemetszéssel a fitymádon lazítanak és könnyebben hátra tudod majd húzni.Körülmetélteni ne hagyd magad,mert többnyire elég a fitymaplasztika ezt válaszd.

2012. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is hasonló a bajom :/ De nekem valószìnüleg relatív szükületem van. DE orvosnál még nem voltam+ nagyon félek a mütéttöl
2016. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!