Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez a szűkület jele? Mi a...

Ez a szűkület jele? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ha izgalmi állapotban a fityma a makkról nem húzható teljesen hátra, csak félig az fitymaszűkület jele?

Szóval csak annyira tudom hátrahúzni a fitymát, hogyha elengedem akkor visszacsúszik az eredeti helyére. Nyugalmi állapotban nincs probléma ezzel, akkor simán hátra tudom húzni ameddig kell.

Még valamit nem értek: hogyha a puszta makkot megtapintom, az enyhén kellemetlen érzés. Nem azt mondom, hogy fáj, csak olyan... rossz valahogy. Ez szeretkezésnél nem lesz probléma? Önkielégítésnél nem fáj szerencsére, mert akkor a kezem a fitymán van.


Nem szeretem ezt a témát, hülyén is hangzik ez a két kérdés így visszaolvasva, de egyszerűen úgy érzem, hogy mindenképp szükségem van megbízható válaszokra találni ez ügyben. Remélem kapok

Köszönöm


(egyébként tizenéves vagyok, ez számít?)


2011. okt. 21. 00:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogyha tényleg szűkület van, akkor mi a teendő? Abban az esetben nem félek az orvosi beavatkozástól, ha csak rutinműtét szükségeltetik.
2011. okt. 21. 00:31
 2/7 A kérdező kommentje:
elnézést, nem rutinműtétet akartam írni, hanem rutinbeavatkozást
2011. okt. 21. 00:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Hali!


TizenHÁNY éves? (Van jelentősége a kornak...)

És hh csak most kezdett el aggasztani ez a kérdés?



Szerintem, ha azt mondanám neked "rutinbeavatkozás" gyanánt, hogy TKM (azaz Teljes KörülMetélés) akkor le7 mégiscsak aggasztana.

De abból, amit itt leírsz, még nem mondanám, hogy teljesen egyértelműsít7ő lenne az, hogy esetleg fitymaszűkületed lenne. Éppen ezért >>linkelek ide neked egy párat. Az első >>LINK részletesen leírja, mely 3 variáns a legvalószínűbb a bajodra!? A 2. >>LINK pedig fényképesen illusztrált, ott lát6od is azt, amit az elsőben leírok.


TARTSD BE A LINKEK MEGNÉZÉSÉNEK SORRENDJÉT, még ha kíváncsi is vagy! Ha nem teszed, nem én fogom NEM figyelmesen átolvasni és értelmezni a segítő szöveget, miután a képeket megnéztem, sz'al magadért teszed, ha betartod a sorrendet! dO.ob

1. >> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..

2. >> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


Te mire tippelsz a 3 variáns közül?

(Utána a többi kérdésedre is választ kapsz.)



Üdv: EE

2011. okt. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akármi van, ha műteni kellene, akkor válassz civilizált megoldást, bemetszést, plasztikát vagy LEGVÉGSŐ ESETBEN részleges metélést, mert a teljes körülmetélés nagyon gáz, én nagyon rosszul jártam vele, ettől óvnálak tehát téged is, mert nem muszáj.
2011. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
miért gáz? Fáj utána, vagy mi?
2011. okt. 21. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
azért gáz,mert a teljes fitymád eltávolítják,a makk teljesen szabad lesz és érzékenyebb lehet a makkod,és a látvány sem tetszik mindenkiknek,megbámulják,aztán meg van akinek foltosodik a makkja,kiszárad,a fitymának védelmi funkciója van.És mivel nagyobb bőrréteget érintenek tovább tart a gyógyulás.Bemetszéssel,plasztikával viszont megmarad a fitymád.De lehet vízben merev állapotban rendszeres húzkodással is tágítani rajta.
2011. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem, kösz a választ
2011. okt. 21. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!