Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » "Részleges" fitymaszűkület?...

"Részleges" fitymaszűkület? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy létezhet-e úgynevezett "részleges" fitymaszűkület. Nyugalmi állapotban minden probléma nélkül hátracsúszik a fityma, merev állapotban is félig hátramegy fájdalom nélkül (ha tovább húzom már fáj). Elkerülhető-e az orvos, vannak erre házi praktikák? Azt is olvastam hogy sok maszturbálás/langyos vízben húzogatás segíthet, ez igaz? Normális válaszokat előre is köszönöm!
2011. okt. 23. 13:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hálás vagyok az iskolaorvosnak, hogy minden évben hátrahúzta a fitymámat és valószínűleg ennek is köszönhetően egészséges vagyok. Minden alap orvosi vizsgálatnak része kellene hogy legyen, ugyanúgy mint a vérnyomásmérés pl.
2011. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

89%-osnak!


Sima iskolaorvos nem is bíztos hogy észre veszi,ha csak merev állapotban van vele gond,van ilyen az ismerettségemből.

Arról ne is beszéljünk sok helyen milyen megalázó módon végzik el a vizsgálatot iskolákban,mások jelenlétében,nem közölve hogy a vizsgálat nem kötelező.

Egy férfi orvos,szakorvos jobb erre a vizsgálatra,jobban tudja a felépítését,a működését és kevésbbé ciki a helyzet is.


Tudom jót akarsz,de te magad írtad valahol neked a háziorvosod is előszőr megkérdezett és csak az után vizsgált így meg,azért itt van a lényeg,a te véleményed és beleegyezésed kérte és még ahogy írtad csak az orvos van jelen,nem az asszisztens jelenlétében vizsgált meg.Na itt van a lényeg.Akaratodból történik a vizsgálat.


Azért nem örülnék ha minden orvosi vizsgálatnak a része lenne a nemiszerv vizsgálata főleg felnőtteknél.Szerintem ezt csak választhatóként lehetne beiktatni,rákényszeríteni nem lehetne,nem mindenkinek szimpi az adott orvos sem,nem mindenhol van megoldva egy privát vizsgálat adta lehetőség,vagy simán nem foglalkoznak vele.


Nézd neked bejön a vizsgálat,te magad választottad,de erre rákényszeríteni bárkit is,felnőtteket meg főleg nem lehet.Na még az kéne,hogy üzemorvosok meztelenül vizsgálgassák ezentúl a betegeiket,meg a háziorvosok.Ehhez beleegyezést kellene kérni előre is,csak így lenne korrekt.

2011. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
pont ilyen szűkületem volt,részlegesek körül lettem metélve...még gyógyulok
2011. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én még ernyedten sem tudtam hátrahúzni pedig vér péniszem van(szal ernyedten nem egy túlságosan tág helyre lett volna szükségem)de így se ment.Aztán elmentem dokihoz aki csimált egy részleges körülmetélést(tehát levágta úgy kb a 3/4-ét)
2014. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szex közben előfordulhat, hogy kőrben kireped a bőrke több helyen , és 3 hét mire begyógyul. (van ilyen ismerősöm, akinél van ilyen baleset félévente, -de orvoshoz nem megy vele semmiképpen sem).
2014. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!