Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület lenne?

Fitymaszűkület lenne?

Figyelt kérdés
Merev állapotban a makk aljáig tudom hátrahúzni, és ott vége. Ez okozhat gondot a későbbiekben? vagy nem is fontos, hogy hátrébb menjen. Műtétet nem igazán szeretnék, mert gyakorlatilag körül metélnek.
2011. okt. 24. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem metélnek körül,csak egy kis bemetszést csinálnak.

Ha visszahúzod, akkor ott szorít?

2011. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát nem szorít. A fitymaszűkület általában azért van mert maszturbálásnál soha nem húzta az ember a makk mögé.

Na nálam is ez történt, eddig még a makk mögé sem ment, de ügye nem is foglalkoztam vele, mert anélkül is ugyanolyan.

Most már lemegy, mert párszor úgy csináltam és annyi még tudott bővülni.

2011. okt. 24. 15:41
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a te esetedben ez nem vészes, ha merev állapotban is tudod a makk mögé húzni. Mindenféleképpen jó lenne ha megmutatnád dokinak, első alkalommal csak megvizsgál, nem lesz egyből műtét.


Ezenkívül nagyon sokféle megoldás létezik a fitymaszűkületre. Pl.: TKM azaz teljes körülmetélés (zsidókat is efféleképpen metélik), RKM azaz részleges körülmetélés (ez esetben nem távolítják el a fitymát hanem csak egy részét és a fityma merev állapotban is fedi a makkot), valamint napjainkban elterjedt a fitymaplasztika ami fitymaátalakítást jelent (ez esetben is megmarad a fitymád). Léteznek házi megoldások is, de mindenféleképpen doki lássa.


Nekem holnap lesz fitymaplasztikám, majd ha túlestem rajta megírom milyen volt.


20/F

2011. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
ömm, hát ha önkielégítést végzel, és hátra húzod a fitymád, akkor elméletileg attól "lazúlhat" illetve tágulhat, vagy húzogasd melegvízben, és akkor is tágul, a te esetedben ennyivel meglehet oldani... :)
2011. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak igaza van,meleg vízben,fürdéskor mintha maszturbálnál húzkod merev állapotban hátra és teljesen helyre fog jönni akár hetek alatt,fő a rendszeresség,de ha a makk mögé megy teljesen az a jó.
2011. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon rendesek vagytok. Kíváncsi vagyok mi lesz a plasztikán. Amúgy vízben hátrább lehet húzni bár úgy eléggé szorít. de lehet, hogy idő múlva lazul.
2011. okt. 24. 18:28
 7/9 anonim ***** válasza:

@ 20F [tegnap 15:59]


Sok sikert a fitymaplasztikához, és azért én is drukkolok, hogy minden rendben legyen, és jól sikerüljön.

_ Miféle fitymaplasztika lesz am?


Üdv: EE

2011. okt. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nah? hogy sikerült?
2011. okt. 27. 15:10
 9/9 anonim válasza:
nekem is volt ilyen műtétem, nem volt egy kellemes dolog...
2012. márc. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!