Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezt meddig, illetve, hogyan...

Ezt meddig, illetve, hogyan kéne csinálnom? (fitymaszűkületi problem)

Figyelt kérdés

16F vagyok, és már fel tettem egy hasonló kérdést, aminek az volt a lényege hogy enyhefitymaszűkületem van, és sokan mondták(mivel nem élek magyaro-ban,eljöttem kb 2 hónapja és volt egy vizsgálatom is, többször elmentem urulógiára de mivel eljöttem abbalett hagyva)hogy húzogassam meleg vízben...fő kérdésem: hogyan csináljam, és meddig,mennyire meleg vízzel, és kb hosszabb időtartamban hány hétig, illetve hónapig?

és hogy lesz-e valami eredménye,mert azt állították hogy az enyhe fityma szűkület ettől elmúlhat....köszi a válaszokat:) előre is


2011. okt. 24. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Na rendes legalább hasig érő fürdő vízben,az az fürdés közben csináld,annyira ereszd meg a vízed ameddig eleve fürdésor megszoktad csinálni,annyira meleg legyen a vízed amennyire amúgy is szokott lenni,azért meleg víz,mert egy kicsit mielőtt hozzá kezdenél kiázik a péniszed,könnyebb lesz csinálni,szóval egy 5-6 percet nyugodtan mielőtt hozzá kezdenél csak ücsörögj benne.Aztán állítsd fel a péniszed és lassan,óvatosan húzkod hátra a fitymád,ameddig csak tudod,kicsit fájhat,feszülhet,mintha hokiznál úgy csináld,pár perc egyenlőre elég lesz(1-2 perc akár folyamatosan és lehet később 4 percre emelni).

Aztán egyéntől függő a javulás üteme,sokaknak segít és használ,nálunk már akár 2 hét alatt látszik,és érezhető a javulás,mert minden nap úgy érzik könnyebben tudják hátra húzni és egyre hátrább tudják hozzni,ezt érezni lehet.De túl erőltetni nem szabad,csak annyira kell hátra húzni amennyire tudod.


Ha nem segítene akkor viszont urologushoz kell menni 2-3 hónap múltán.

2011. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Azt hogy meddig kell csinálni te fogod látni,van hogy elég 2-3 hét a teljes javuláshoz,de van hogy 2-3 hónap is kell.
2011. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi érdekes..... majd akkor beiktatom... :)))
2011. okt. 24. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!