Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azt szeretném tudni, hogy...

Kerdezoww kérdése:

Azt szeretném tudni, hogy betegség-e az, ha valakinek nagyon érzékeny a makkja? Van normális megoldás egyáltalán? Előre is köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Mit jelent,h nagyon érzékeny????
2011. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem most volt fitymaplasztikám és a makkom hegye szabadon van. Amikor hozzáér az alsóneműhöz az egy kicsit kellemetlen érzés. Erre gondolsz? Mert ez nekem is fáj de doki azt mondta, hogy hozzá lehet szokni!
2011. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom erdeklodesedett!nincs fityma szukuletem!szeretkezes kozben van az erzekenyseg,amikor mar majdnem el megyek!!amugy is erzekeny ha hozza erek kezzel vagy ilyesmi akkor faj!es meg raadasul meg hamar is el megyek!de gondolom ez azert van mert tul erzekeny a makkom nem?
2011. okt. 27. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem maszturbálás közben szokott különösen érzékeny lenni. Lüktet is.
2011. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
érzékeny
2016. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
.
2016. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!