Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválkozás? Hol érdemes?

Borotválkozás? Hol érdemes?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok annyi a kérdésem ugy gondolom hogy egy férfinak illik azért a testszörzet ,de lenne egy kérdésem érdemes intim helyeken és hónjnál szőrteleníteni borotválkozni???mik lehetnek kb 5 10 év mulva a következmények??

sokat szóvátették hogy szépen mondjam hogy érdemes lenne pedig sztem nem


2011. okt. 28. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom a fiatal lányok még inkább a szőrtelen srácokra buknak...

Az érettebb nők már vegyesebben gondolkoznak. Van aki a nagyon szőröset szereti, van aki a kevésbé szőröset, mert hogy ezek még férfiasak, de van aki még mindig a kopasz csigát. :)

Annyi, hogy ha borotválkozol, akkor nagyon meg fog erősödni a szőrzeted. Az intim helyen mondjuk mást úgy sem bírnál ki :), de ha pl. a hónaaljadat is szőrteleníteni szeretnéd, akkor én a helyedben gyantáztatnám. Hidd el nem ciki. Sok minden mással is mennek a férfiak a kozmetikushoz. Gondolom a hátad nem szőrös, de ha az lesz, azt is gyantáztatnám, nem pedig borotválnám. A lábadat és a mellkasodat szerintem meg nem érdemes.

De ha szőkés, gyenge szőrzeted van, szerintem hagyd a fenébe! :)

2011. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

sötét szörzetem van de ugy gondolom hogy a honajt bortoválnám de sztem intim részen nem valami férfias

mert intim részen amugy sem vagy oan nagyon szörörs max 5 centi szőr és végül is rendezett mosom szal nem hanyagolom el.de szerintetek mikor majd oan 20 25 éves elszek majd megbánom hogy intim helyen is szörtelenitettem??? köszön válaszod

2011. okt. 28. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Majd kinövöd.
2011. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!