Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület: Plasztika,...

Fitymaszűkület: Plasztika, bemetszés tapasztalatok érdekelnének?

Figyelt kérdés
A közeljövőben szeretném alávetni magam egy fityma plasztikának vagy bemetszésnek, nem tudom, hogy jól nevezem-e az eljárást. Ezt, és a körülmetélést ajánlotta a doki, de az utóbbiról hallani sem sakarok. A bemetszésről annyit mondott, hogy "csúnya" lesz, látszani fog hogy szikével vagdostak és lehet, hogy nem oldja meg a problémámat 100%-osan. Bár sok helyen olvastam a neten, hogy igenis megoldja a problémát, és mivel alig kell csak egy kis bemetszést ejteni, alig látható majd a seb.
2011. okt. 28. 22:12
1 2
 1/16 Antimod ***** válasza:
0%
Miért vagy ennyire a körülmetélés ellen? Én azt választottam végül, és nem bántam meg.
2011. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Fityma plaszika rutin mütét,(20 perces)keress egy nagyon jó sebészt,akár plasztikait is!Erre nem biznám,lehet,h rabbi :)
2011. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem olyan fiút és mivel nem volt a bőr, ami makkjára húzódott volna, érzékeny volt nagyon neki és néha zavaró is. Nem beszélve arról, h szégyenlősebb is volt.

Ha nem muszáj ne csináld inkább a bemetszés v. plasztika.

2011. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A bemetszésről láttam képeket, igaz csak ilyen vázlat volt, de akkor is, sokkal kevesebb vagdalásnak tűnt nekem mint egy metélés.


Mivel elég sokat járok a téma után a neten, a metélésről 90%-ban csak rosszat hallottam, és olyan embert még nem is találtam, aki saját magától ment volt megcsináltatni, mert annyira tetszett neki a végeredmény.

2011. okt. 29. 08:38
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Szerinem is a te két választásod a legjobb és nem igaz hogy nagy heg maradnak utána,a körülmetéléstől meg vélgülis akár foltos is lehet a makkod,meg érzékeny.Nem is szép látvány sokunk számra a csupasz,folyton villogó makk látványa.


Keress jó orvost és ragaszkodj az akaratodhoz.Orvostudakozót írd be a google-ba és ott urológus szakembertől kérhetsz segítséget,hogy írja le hogyan is zajlik az egész folyamat.

2011. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Első válaszoló (a 78%-os), ha látná az én péniszem, akkor nem kérdezne ekkora marhaságot, hogy miért van bárki is a körülmetélés ellen....

Ki van száradva a makkom, foltosodik is (nincs rá megoldás, ezer helyen voltam már), a bőr feszül, amikor merev, ha mozog olyankor, az kellemetlen, sőt, fájni is tud. Orális szexet egyáltalán nem élvezem, ezért nem gyakorlom kicsit se. A varrat is ronda lett, összességében csak rosszat tapasztaltam vele egész életemben.

Gyerekkoromban kinéztek és persze most is megnéznek vele sokkal jobban, mert ez nem szokás itt.

Annak a bőrnek funkciója van, vagyis lenne, elég nyilvánvaló...csak a primitív orvosok és a barbár törzsek vágnak le magukból, ez nagyon undorító szokás, a szűk fitymát gyógyítani, esetleg plasztikázni, bemetszeni kell, hogy minél több megmaradjon belőle. És nem amputálni kell az ember karját, ha eltörik...

2011. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
69%
Én nem rég estem át műtéten. Írj privátot, szívesen megosztok veled néhány tapasztalatot.
2011. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Az #5-ös alatti 68%-os csak okoskodik mindenfajta tapasztalat nélkül, az orvostudakozó pedig azért nem megoldás, mert attól még nem leszel okosabb, ki milyen doki, milyen munkát végez, mennyire lelkiismeretes vagy épp mennyire TKM-párti, mennyire dörzsölt ill. mennyire tapasztalt!? Ill. magad is írod, hogy elég sokat jársz a téma után. Akkor azt is tudod, mennyire fontosak ezek a szempontok!?



Most magam ellen írok egy picit, de én viszont tudok vkiről, akinek van fitymája (még), de arra kért meg, hogy segítsek neki jó dokit találni, aki szép-esztétikusra levágja róla teljesen a fitymát, mivel ő már azt nem használja önkielégítéskor sem. Mindvégig hátrahúzva tartja már lassan egy év óta, és bejön neki a metéltség, ezért akarja megcsináltatni. Ő ezt akarja, tehát most már tudod, hogy van ilyen is, aki önként akarja magát metéltetni és nem is "divatból".

Azonban ez csak egy eset. Én az ő kérését is maximálisan tiszteletben tartom, ahogy azét is, aki azt kéri tőlem segítsek vmi úton-módon olyan megoldást találni, hogy megment7se a fitymáját.


Ált. a bemetszés főleg az enyhe-közepes szűkület esetében jó megoldás. A hosszirányban (függőlegesen) bemetszett fitymát keresztirányban (vízszintesen) széthúzzák, így az kipótolja a körkörösen beszűkült részből hiányzó bőrmennyiséget, majd így rögzítve azt végül összevarrják. 10-15 perces műtét, minimálisan látszik, idővel és a használat során pedig majd nagyon szépen elhalványul. Igaz, a bemetszés mentén a fityma hosszirányban egy picit rövidebbnek látszik, a bellemeze kicsit feszesebb lesz eleinte emiatt, így a makkból több fog látszani. Idővel azonban a terület megszokja majd az új helyzetet és optimális esetben semmi baj nem lesz vele. (Tapasztalatokból, visszajelzésekből...)

˙ Eddig viszont semmiféle képi és videoanyagot nem láttam erről, ill. egyetlen jó minőségű képpel tisztelt meg műtétje után közvetlenül az egyik GyK-s sorstársad, innen tudom, hogy ez hogy is néz ki műtve. Éppen ezért, ha vki más is megtisztelne némi képanyagról a műtét után közvetlenül ill. pár nappal, 1-2 héttel, vmint X idővel, az igencsak hasznos segítség lenne nemcsak nekem, de úgy glom sokunknak.



*****

#7-es [@ 19:06-kor]

Neked bemetszésed volt? Ha igen, megosztod velem is tapasztalataidat?



Üdv: EE

2011. okt. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
EE, te se vagy orvos. Egyezzünk meg ebben. Az a kibic, aki körülmetélést ajánl embereknek, nem törődve azzal, hogy mi lesz a következménye. Azoktól kell félni és nem a 68%-os arctól. Ha beleszólhatok...
2011. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

OFF:

@ #9-es.

Én nem is mondtam, hogy orvos vagyok, de ezért igazán kár volt beleszólnod, kedves előző. Használható újat elvégre tőled SEM tudott meg a kérdező. A 68-assal kapcs meg nem részletezem, miért nem használhatóak a tanácsok amiket az önmaga tapasztalatlanságával adott. Én legalább folyamatosan szerzem az újabb és használ6ó tapasztalataimat, ellenben neki nincs, te meg a levágott fitymádat siratod minden egyes hozzászólásodban, akármelyik useredről is írod azt, és ahelyett, hogy végre a tettek mezejére lépnél és rendbehozasd. Ebben próbáltam neked segíteni, de eddig nem tudattad velünk, beszéden kívül mit értél el TÉNYLEGESEN azért, hogy legyen ismét fitymád.


Szóval ha jót nem tudsz javasolni, akkor nem kötelező megszólalni, OFF-ra meg nincs szükség, kedves Előző! És időnként már bocs, de jó lenne ráérezni bizonyos személyeknek arra, hogy mikor NEM KÉNE megszólalni, vagy éppen beleszólnia vmibe.

:ON


Üdv: EE

2011. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!