Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület: Plasztika,...

Fitymaszűkület: Plasztika, bemetszés tapasztalatok érdekelnének?

Figyelt kérdés
A közeljövőben szeretném alávetni magam egy fityma plasztikának vagy bemetszésnek, nem tudom, hogy jól nevezem-e az eljárást. Ezt, és a körülmetélést ajánlotta a doki, de az utóbbiról hallani sem sakarok. A bemetszésről annyit mondott, hogy "csúnya" lesz, látszani fog hogy szikével vagdostak és lehet, hogy nem oldja meg a problémámat 100%-osan. Bár sok helyen olvastam a neten, hogy igenis megoldja a problémát, és mivel alig kell csak egy kis bemetszést ejteni, alig látható majd a seb.
2011. okt. 28. 22:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Engem tegnap műtöttek ezzel, és nem bántam meg h körülmetéltek. könnyebb a vizelés és kisebb az esélye hogy visszaszűkül. amúgy meg a sima metszés összeforr és még szűkebb lesz rossz esetben. nekem is mondta a doki, h választhatok, én a körülmetélés mellett döntöttem. ja és tök fasza "optikai" tuning :D
2011. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Antimod ***** válasza:
Azért azt nem hiszem, hogy most túl jól néz ki.
2011. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

@ #11-es

Hali!


Azt hadd kérdezzem meg, h. a szűkületed milyen volt? Szimplán gyűrűs, vagy rövid fékes, ill. h. a dokid milyen választási le7őségeket kínált fel?

Ill. mivel műtött? Szikével vagy lézerrel és hol volt a műtét, melyik kórházban?


Üdv: EE

2011. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

Ja közvetlenül műtét után nem szokott (mindegy milyen műtéti eljárásról beszélünk fitymaszükületre nézve most) jól kinézni,ez badarság.Kell pár nap hogy hogy jobban nézen ki,a gyulladás,vörösség eltűnjön kicsit és hogy teljesen jól nézen ki oda meg pár hét.Nem tudom nekünk a körülmetélt pénisz látványilag nem jön be.De legalább saját döntés.


És metélésnél is simán lehet műtét után vizelési,meverevedési fájdalom,ödéma.Ez minden ilyen jellegű műtétnél előfordulhat.Sőt hogy kellemetlen a járás,az alsónemű viselése.


A plasztikánál sem igaz,hogy nagy lenne a visszaszükülés esélye,ez duma csak,esély fertőzésre,fájdalomra,gyulladásra,hegre mind plasztikánál,mind metélésnél meg van.


De legalább plasztikánál eredeti állapotú pénisz marad ,nem hiába lettünk így teremtve,az orvosilag alakított dolgok nem jönnek be.

2011. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%

Ekkora sültbaromságot, hogy jó "optikai tuning" a teljes körülmetélés, hát ez kész....


Fáj, feszül, amikor mereven használnám, megnézik, megBÁMULJÁK mindenhol, orális szexet nem élvezem, stb....

Ez aztán a "tuning" te jó isten.... mennyi barom van, eszméletlen...

2011. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem néz ki túl jól,sok más szerint sem,nem tudom a kint villogó makk nem valami szép látvány éppenséggel,nagyobb meg nem lesz tőle.Az meg hül.yeség hogy pár nap alatt látni milyen szép,hetek kellenek akár 4-5 hét is és sok kellemetlenséggel jár a gy ógyulási idő tartam ahogy írták.
2011. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!