Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nekünk férfiaknak "kell",...

Nekünk férfiaknak "kell", szükséges önkielégítést végeznünk egészségünk érdekében?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem "kell". Ha viszont megtelik a "puttony" és nem üríted, akkor éjszakai magömlés formájában fog távozni a cucc. Mivel folyamatosan termelődik, kell a hely az új katonáknak. :)
2009. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

xD azt a megfogalmazást :D

kössz! még jöhetnek a válaszok


ha igen kb. mien gyakran? :S

2009. máj. 6. 14:37
 3/11 anonim válasza:
94%

Mondjuk azt hogy ha nincs barátnőd akkor igen, hiszen az elvonási tünetek igen érdekesek.Ha van állandó párod és hamar elszálsz akkor is érdemes, mert elöbb utobb megunja a korai szárnyalást.

Feszült rossz közérzet,levertség ingerlékenység stb.

Nos mivel ezek a tünetek depresiot okoznak, így további betegségeket idéz elő.Olyan ez mint egy lánc reakció.

Szóval ebben az esetben ovd egészséged.

2009. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
94%

az hogy milyen gyakran ezt Te ugyis érzed.

Barátné nélkül heti 2szer szerintem normális.

Barátné mellett aktustól függ, rávaló tekintettel.

2009. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kell!!!!

Pont azért, amit leírt az első válaszadó.

Az egyéb kellemetlenségekről nem is beszélve.

Herék fájnak stb.

Annyiszor, ahányszor jól esik.

2009. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

jó nem azt mondom hogy rosszul eski :$:D!

de mégis ha "elvonó kúrán vagyok" akkor!

2009. máj. 6. 20:16
 7/11 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell. Ha nem akarod, nem érzel rá késztetést, nem csinálod. Persze amit nem használsz az elsorvad :)

Ha nem maszturbálsz, max a libidód csökken. Persze kérdés, hogy az most mekkora. Egyébként szvsz a heti 2x nagyon kevés, hány éves vagy?

2009. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Igen, legalább kétnaponta. A herékben elpusztuló, fel nem szívódó spermák rákot is okozhatnak. Ez orvostudományi tény.
2009. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Napi 8-9 alkalom, különben nagy esély van rá, hogy az életben valamikor meg fogsz halni.
2010. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kell

azospermai alakulhat ki, ha valamelyik testrészedet nem hazsnálod, akkor az uyge elsorvad, egy idő mulva csökken a libidód, később ha mégis akarod hazsnálni, gondjaid lehetnek az ágyban

2010. jan. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!