Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyha a péniszem tövében...

Hogyha a péniszem tövében kisseb "pötyök" vannak (fehéres), azok mik? (a bör alatt vannak közvetlenül)

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, sokaknál előfordul ez, egy bőrgyógyász orvos ismerősöm mondta, hogy olyan ez mint a szemölcs... van akinek van, van akinek nincs. Szóval ez nem egy betegség vagy fertőzés, mert sokan azt hiszik hogy pl gomba.
2008. márc. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Herpesz is lehet!
2008. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy faggyúmirigy túltengés.
2008. márc. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ok. és mit kell teni
2008. márc. 19. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:
El kell menni orvoshoz!
2008. márc. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
börgyögyászhoz küldöttt és ott még nem voltam mert messze van . ezt amugy ellehet tüntetni?? ha igen mivel?
2008. márc. 29. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek egyszerűen pattanáskezdemények, nem kell velük foglalkozni, max. meg lehet őket nyomkodni, mint a pattanást. De ha már úgyis mész bőrgyógyászhoz, majd meg fogja mondani hogyan tüntesd el őket, akkor írd be ide, hadd okuljunk.
2008. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van a farkamon,útálom is nem kicsit. Olyan mintha ilyen világos mitteszer lenne,foltokban kis apró pontocskák.Ki lehet pöccinteni már amelyiket,de inkább meggyötröm vele a pélót,aztán elcsüggedek.Bele nem raknám egy nőbe sem ezt a hitvány kis férget. Meg az a baj,hogy a bőrgyógyász is a környékünkön roppnt csinos nő,és gátlásom van,hogy elsülök a köpenyére.
2010. szept. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!