Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkület műtét után...

Fityma szűkület műtét után érheti víz a péniszt vagy nem?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt mondta, hogy betadinnel és neogranormonnal kenjem. De vízzel és szappannal lemoshatom az előző nap kenőcs adagját?
2011. nov. 8. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
inkabb kamillaval mosnam le!
2011. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kamilla,vagy simán valami száraz és stermil ruhával töröld csak le,milyen műtétet végeztek pontosan rajtad?
2011. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bemetszést és fáj átvágást.
2011. nov. 11. 08:50
 4/7 A kérdező kommentje:
AZAZ fék átvágást.
2011. nov. 11. 08:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerencsére túl vagy rajta és még a fitymád is megmaradt.


Szerintem az orvost is felhívhatod és az lenne a legjobb és biztos válaszol neked,meg tud arra is válaszolni,ezeket jobb lenne ha megkérdeznéd,hogy mikor moshatod meg,mivel mosd,hogyan mosd,mire ügyelj.Szerintem kérdezd meg tőle.


És kell gézzel kötözni,vagy valami, nagyon fájt?


de óvatosan,steril ruhával kenegesd csak.Inkább orvossal konzultálj róla.

2011. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem kell gézzel kötözgetni. És csak az fájt amikor beadták az érzéstelenítőt. Utána semmit nem éreztem.

A legrosszabb az egészben hogy nem szexelhetsz ÉS nem is verheted ki. 100%-os cölibátus jó pár hétre és ez megőrjít.

2011. nov. 14. 07:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom milyen sza-r lehet,azért a dokit kérdezd meg mikortól moshatos meg.
2011. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!