Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok és önkielégítés...

15 éves vagyok és önkielégítésnél a jobb herém "felcsúszik" a herezacskóból de amint elélveztem rögtön visszaszál. Semmi fájdalmat nem érzek. Ez ilyenkor természetes?

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok... de szerintem természetes. Ha nem fáj meg semmi különöset nem érzel, akkor szerintem rendben van.
2008. márc. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

születésünkkor a herék nem a herezacskóban vannak, hanem a hasüreg védelmét élvezik. Csak késöbb ereszkednek le. Bizonyos korig még akár vissza is lehet csúsztatni őket.

Ezen felül szex közben a herék amúgy is hajlamosak feljebb emelkedni. Nálad ez a kettő együtt okozza azt, amit tapasztalsz. Nincs ebben semmi kóros, mondhatni tök természetes. Valószínűleg ahogy öregszer egy idő után majd elzáródik teljesen az út fölfelé, azaz már csak megemelkedni fog(nak).

2008. márc. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aha köszi..De én úgy gondolom h úgy tűnik el h nem is látom..Nem tudom ilyenkor hova megy fel v mi..A hasamhoz megy talán..Nemtom tényleg, lehet erre irtad h természetes..
2008. márc. 22. 01:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, 15 évesen ez mennyire természetes. Annak a vezetéknek már el kellett volna 2-3 éves korodra záródnia. De ha minden szex után lejön, akkor nincs nagy baj. A baj ott kezdődik, ha egyszer fennreked.
2008. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kínos lehet de beszélni kéne róla valakivel.
2010. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!