Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv. Tanácsot kérnék, herevisz...

Üdv. Tanácsot kérnék, hereviszér tágulatot diagnosztizáltak nálam de nem kell műteni. Viszont a testépitésről lebeszéltek a súlyok miatt. Mit lehet sportolni emellett a betegség mellett?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Futás, fekvő szerintem. Egész pontosan mi is ez a betegség, és mitől alakul ki? Nem vagyok orvos, így ne vedd készpénznek amit mondtma. Ha szereted a focit mondjuk az még jó hobbi szinten.
2011. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a zacskómban alakult ki a gyúrástól, egész pontosan az állva, nagy súlyokkal végzett gyakorlatoktól (guggolás, felhúzás). Lehet továbbra is gyúrni de kerülj szinte minden állva végzett gyakorlatot, használj kisebb súlyokat és nagyon figyelj a helyes légzésre. Nekem nagyon sokáig gondot okozott focinál és futásnál mert ahogy megteltek vérrel a környező szövetek bedurrant és elkezdett fájni néha már 15 perc után. A megoldás az volt hogy vagy 1 évig kerültem a futós sportokat. Nekem akkoriban nagyon sokszor fájt, de ha figyelsz rá és kímélő életet folytatsz akkor egy idő után normalizálódik és nagyon ritkán fog fájni.
2011. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot, maradok a kissebb súlyoknál és elkezdek úszni
2011. nov. 23. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!