Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért viszket állandóan a...

Miért viszket állandóan a péniszem?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hónapja leborotváltam először a péniszem utána nagyon viszketett és szúrt is. Gondoltam természetes ez első alkalomkor. Azóta nem borotváltam le, viszont azóta már nem szúr, hanem csak viszket, nagyon hevesen. Valamikor egyáltalán nem viszket, valamikor meg minden ingerre, érintésre nagyon, nagyon viszket. Kinézetre semmi, nem piros, nem váladékozik, nincsenek hólyagok rajta. Van annak köze, hogy nagyon hámlott nemrég a kezem, valószínűleg ekcéma lehetett? Miért viszket nagyon a péniszem (és környéke)?

15/F


2011. nov. 21. 22:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nagyon száraz a bőröm.
2011. nov. 21. 22:44
 2/7 anonim válasza:
Lehet csak meg kéne mosnod?Ha továbbra is megmarad a helyzet ,hogy viszket akkor sajna a húsevő bogarakra tippelnék.
2011. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nagyon sokszor előfordul, hogy a boltban kapható borotvák nem sterilek. És mivel borotválkozás közben, a bőrön apró mikrovágásokat ejtesz, így könnyen bakteriális fertőzést kaphatsz el. Akár a levegőből. A lényeg, hogy minél előbb keress fel egy urulógust, és vizsgáltasd meg magadat, sőt! A prosztatádat sem árt megvizsgáltatni, mert lehet hogy átterjedt rá, és a végén még átterjed a többi szervedre is. És tényleg amint tudsz menj el, riaszd a szüleidet, mert komoly gond lehet, a testvéremnek is ezvolt, elkezdett rohadni a bőre.
2011. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

persze, és a bőr rohadásának a viszketésen kívül nincs más tünete, és a baci mert leborotválta a fütykös körül, bemászik a prosztatájába is, hát hogyne


magad adtad meg a választ kérdező: száraz a bőröd

2011. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Komolyra fordítva a szót, szimplán próbáld meg, hogy visszafelé ne borotváld le legközelebb. Mert mikor még pici borosta van, az kikezdi a bőrödet. Értem úgy hogy visszafelé, hogy nővési iránnyal ellentétesen ne :) Utána nem fog "kipattogni". És nincs semmi bajod ezenkívül.
2011. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Három lehetséges változat: 1., vagy gombás elváltozás, 2., megsérült hámrész allergiás tüneteket produkál, (habfürdő) vagy cukorbeteg lettél. Menj bőrgyógyászatra. Canesten kenőccsel előtte próbáld kenegetni, hátha csak gombás fertőzésed van
2011. dec. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Körülbelül 1 hónapja leborotváltam először a péniszem..."

Jesszus! Neked a péniszeden is van szőr?! Nekem csak körülötte, maga a péniszem teljesen csupasz alapból.

2018. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!