Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részlegesen körülmetélt...

Részlegesen körülmetélt péniszről hol találok képeket?

Figyelt kérdés
Lankadt illetve merev állapotban is szeretnék róla képeket. Engem is részelegesen metéltek és összeszeretném hasonlítani az eredményt. Én viszont nem tudok képet csinálni. Valaki nem tudná megmondani hol találok? Googlen is csak TKM-es képeket láttam.
2011. nov. 26. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg külföldi oldalakon üsd a keresőbe a: partial circumcision szavakat. Ennél többet én sem tudok.
2011. nov. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, kérdező....
2011. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor lennék az hogyha nem kellett volna semmit sem csinálni....de így is jobb mint a TKM tudom
2011. nov. 29. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Pl. itt.

>> [link]


De ha már RKM-eltek, akkor te is beavat6nál a részletekbe! Uis elég sokan keresnek meg >>priviben ezzel az igényükkel, de mivel mindenki csak addig érdekelt egy kölcsönös együttműködésben, amíg segítséget kapnak/segítek nekik, utána meg nagy ívben baxnak a többire vagy a segítőre, így aztán igencsak minimális az esély arra, hogy érdemi információkhoz jut6 az ember, akár a többi segélykérő, akár én!

Ha részedről oké egy együttműködés a témában, úgy keress meg légy szíves >>priviben, és adj MSN-t is! Köszönöm, ha megtixtelsz ezzel.


Erre az oldalra, amit fent belinkeltem neked, én is csak tökvéletlenül akadtam rá, hosszas keresés után, úgy becsüld meg! :-o


Üdv: EE

2012. szept. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

>...

Grafikusan pedig így néz ki:

>> [link]

>> [link]


Ezt még az előbb belinkelt oldal egy másik cikkében találtam, ami talán még petyhüdt állapotában talán Részlegesen KörülMetéltnek (RKM-eltnek) mond6ó:

>> [link]


És további képek RKM-elt péniszekről, amikre most így ráleltem pluszban, hogy azt a legelőször belinkelt oldalt felfedeztem,...:

>> [link]

>> [link]

>> [link]


˙

Várom reagálásodat, és ha valaki (AKÁRKI) akit RKM-eltek, vagy a közeljövőben RKM-elni fognak, AKÁRMIKOR (akár mostanában, akár az elkövetkezőkben) olvassa ezt a felhívásomat, és hajlandó velem...

> együttműködni, megosztani az RKM-elése ELŐTTI ill. UTÁNI állapotokat, beszámolóit, esetleg...

> engedni, hogy figyelemmel kísérjem a később bekövetkező RKM-elési procedúráját, beavatkozását, rákészülését, gyógyulását,...

...akár jó minőségű képes és videós,

...akár részletes, mindenre kiterjedő beszámoló formában, az legyen szíves írjon rám >>priviben, emlékeztessen, hogy ez ügyben keres, és adjon meg egy SkyPE-/MSN-elér7őséget! Előre is köszönöm, de nemcsak az én nevemben, hanem azokéban is, akiknek ezzel esetleg segí7!


Üdv: EE

2012. szept. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!