Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek? Van egy pattanás...

Mit tegyek? Van egy pattanás szerűség a nemiszervemen vagy igazából még azt sem tudom hogy mi ez,15 éves vagyok, apumnak még nem mondtam el mert szégyellem amig nem tudom hogy mi ez komoly vagy csak egyszerűen egy kisebb pattanás?!

Figyelt kérdés
Kép: kepfeltoltes. Hu/090514/DSC00001_www. Kepfeltoltes. Hu_. Jpg
2009. máj. 14. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kaptál el valamit? pl.: gombát egy lánytól? nem viszket?kenegesd Canesten krémmel napi 3szor, ha nm mulik akkor irány a doki!
2009. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a pattanás lehet zsírcsomó is.

A képet megnyitni ugyan nem tudtam, de édesapádban megbízhatsz, Neki nyugodtan megmutathatod.

Ha viszont gomba, akkor ott tünetek vannak.

Égető érzés, viszketés.

Ebben az esetben az első válaszoló tanácsát fogadd meg, és vagy kezeld, vagy irány a doki.

2009. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt már ovlastam interneten, de az a hecc , hogy nem viszket és nem is fáj, csak nagyon "égő" hogy rajta van:S
2009. máj. 15. 15:38
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

TEssék! ez mostmár remélem jóleszs, csak kérdésben nemengedettl inket, és kszi az eddigi válaszokat :)

Amúgy még nemvoltam nővel ,szóval tuti nem gomba meg iylesmi :D

2009. máj. 15. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!