Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert van ez nekem, hogy...

Miert van ez nekem, hogy regebben (20,22evesen) ritkan voltam beteg, most 30 evesen mar evente 2x 3x is megbetegszem foleg torokfajassal, es mar mindig kell antibiotikum?

Figyelt kérdés
Ha van itt orvos aki tanaccsal szolgal azt megkoszonnem, amugy tobbszor voltam vervizsgalaton, ott elenoriztek a versullyedest ha jol mondom, voros es feherver sejtszamot stb szoval alaposan megvizsgaltak,meg CT n is voltam, beres cseppet is szedek es semmi eredmeny,mitol gyengulhetett le az immunrendszerem??? tanacsokat elore is koszonom!
2011. dec. 13. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Manduláid megvannak még?
2011. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen de sohasem volt begyulladva,es bajom sem volt vele,lehet hogy ez a baj? De del amarikaban eltem masfel evet es ott nem voltam beteg,ez hogy lehet????
2011. dec. 13. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne elmenned megvizsgáltatni magad egy fül-orr-gégésszel!
2011. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 intrepid ***** válasza:
Őregszel.
2012. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!