Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, voltatok már pedikűrösné...

Fiúk, voltatok már pedikűrösnél? Ha igen, miért szántátok rá magatokat és milyen volt?

Figyelt kérdés

2012. jan. 17. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Körömbenövés miatt szerintem sokan járnak. Nekem is lehet, hogy segítene.
2012. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Én járok rendszeresen,úgy 3 hetente,havonta.Szeretem ha szép és ápolt a lábam.
2012. jan. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Még nem.
2012. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentem el, de már bánom mert így műtét lett belőle... :(
2012. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Éppen tegnap voltam.
2012. márc. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Aki volt, nem éreztétek furán magatokat?


És mi vitt rá, hogy elmenjetek?

2012. márc. 18. 14:04
 7/15 anonim ***** válasza:

a lábat hozzá értéssel kell ápolni, valaki megtudja csinálni magának, van aki eljár pedikűröshöz, és valaki egyéltlaán ne foglalkozik vele, pedig néha egy szakértő tanács sok mindnetől megkímélné.

Az épolt láb közérzetet javít, és kevésbé fogékony a fertpzésekre, pl bacik gombák amikm az elhalt bőrban, bőrkeményedésben telepedhetnek meg és várják hogy egy bőr sérüléssel bekerüljenek a szervezetbe hogy bajt okozzanak. pl ásoka aki házibulit akar :-)


Nem ciki eljárni, sokan csak a körömbenövés miatt mennek, de impozánsabb nyáron is amikor sokan hordanak papucsot, szandált. A férfiak esetében is nagyon csúnya az ápolatlan láb :-)

2012. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
én nem voltam mert nincs is rá szükségem de amúgy se mennék mert búzásnak érezném magam
2012. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Az autóvezetés oktatóm jár rendszeresen, körömbenövés miatt.


Onnan tudom, hogy amikor vezetek, szokott dudálni a pedikűrösének :).

2012. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én nem mennék el mert én nem látom értelmét ilyenekre költeni, nem azért mert nem szeretek ápolt lenni, de nekem a körmeimmel nincsenek gondok, szóval és csak otthon lecsippentem őket, egyszóval egészségesek :D Akik pedig használják az ilyen szolgáltatásokat nem nézem egyből búzának őket, mert tudom, h most ilyen világot élünk, a férfiak is használnak különböző kozmetikumokat, de én valahogy furcsállom ezeket a dolgokat, de vannak ilyenek:D
2012. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!