Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A sulidokinál miért zajlik...

A sulidokinál miért zajlik meztelenül a vizsgálat?

Figyelt kérdés
A vizsgálat előtt le kellett öltözni boxerba és majd miután behívtak le kellett tolni a boxert a bokáig. Meg kellett fognom a heréimet :S. El kellett fordulnom hogy a boxert felvegyem miközben felhúztam megnézte a fenekemet is :S:S Miért kellenek ezek?? :S
2009. máj. 29. 16:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim válasza:
74%
Úristen, én biztos egy szó nélkül kimentem volna a szobából, ha ilyet kérnek tőlem. Ha elkezd veszekedni, akkor meg rendesen elküldeném az anyjába...
2009. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
77%
Juj, ez tényleg durva. Hányadikos vagy?
2009. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg arra volt kíváncsi a doktor, hogy van-e valami baj a boxered tartalmával: esetleg korábban fel nem fedezett baj a heréiddel, durva fitymaszűkület. Hátulról is nem valószínű, hogy magára a fenekedre volt kíváncsi, hanem a heréid állására, ahogy hátulról látható. Biztos kellemetlen volt, jó lenne, ha tájékoztatnának benneteket, hogy mire miért van szükség. Egyébként lehet, hogy az osztályfőnöktől még mindig meg lehetne kérdezni, hogy miért történik így a vizsgálat. Régen a sorozás is így folyt. Hány évesek vagytok?
2009. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, hogy velem van a baj, de nekem ez nem hihető ...

Viszont ha tényleg így volt, az a minimum, hogy tájékoztatnotok kellene az igazgatót minderről, akár szülőn keresztül is.

2009. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 A kérdező kommentje:
Most vagyok 9.-es. Az osztályfőnök annyit mondott hogy le kell menni a vizsgálóba ennyi
2009. máj. 29. 16:22
 6/81 anonim ***** válasza:
87%

Pff ez elég durva :S

Nálunk sosem volt ilyen, mindig max melltartóra kellett levetkőzni, de úgy hogy a gatya rajtunk maradt. Ez gáz :S:S Biztos kellemetlen lehetett. Szólj ofődnek vagy kérdezd meg az igazgatót hogy miért így zajlik a vizsgálat.

2009. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim válasza:
70%
Amúgy rendesen megvizsgált, és ez is része volt a vizsgálatnak, vagy csak ennyi volt?
2009. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 A kérdező kommentje:
Rendesen megvizsgált előtte magasság testsúlymérés látás vérnyomásmérés
2009. máj. 29. 16:28
 9/81 anonim ***** válasza:
82%
Szólni kell a szülőknek, azonnal. Az iskolaorvos mondta előtte, hogy ezt nem muszáj megtenned? (merthogy kényszerrel egy tanulót se vizsgálhat meg). Mindenesetre furcsa.
2009. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 A kérdező kommentje:
Nem mondták azt hogy ezt muszály megtenni
2009. máj. 29. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!