Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi bajom lehet ebből?

Mi bajom lehet ebből?

Figyelt kérdés
Peggingeztem (egyedül) de megsérült a végbélnyílásom. Ezt onnan állapítottam meg, hogy egy kicsit véres volt a székletem. Lehet valami baj? Orvoshoz most nem tudok menni, kizárt. :|
2012. febr. 6. 21:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok.
2012. febr. 6. 21:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem használj aranyér-kenőcsöt, hátha csak egy kicsit megsérült. Rendbe fog jönni. Pl. Mastu kenőcsöt és kúpot.
2012. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Huh, köszi! Viszont jelengleg, nincs rá lehetőségem, hogy beszerezzem. Így is ki lehet bírni? Indokot nem mondanék, nagyon személyes. :|
2012. febr. 6. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne szerezz be. El vagytok zárva Borsodban a havazás miatt? Kamillateás lavórba ülj, ha van rá módod.
2012. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi az a peGGing? :s

Nem PeTTing?

2012. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a peGGing a peTTing azon formája, amikor análisan izgatja magát az illető... LOL
2012. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Reparon aranyér krém is jó lehet,lehet aranyered van,az is előforduhat aztán csak óvatosan ezekután.
2012. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aranyere sokaknak van,egy vastagabb,nagyobb széklet után kicsit véres lehet a wc papír onnan tudod,nem kell beijjedni,vannak aranyér krémek,vény nélkül lehet venni őket és használni kell utána,sokaknak van,nem kell orvos emiatt,de ha aranyered van,ha kívül van(a végvél nyiláson kívül,kis zöld erecske) akkor megtudod nézni is akár.
2012. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!