Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Éjszakai magömlés hány nap...

Éjszakai magömlés hány nap után következik be?

Figyelt kérdés
tegyük fel, hogy k!verem x nap.. onnantól kb hány nap?
2009. jún. 7. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos esetben kamaszkorban 1-2 hét
2009. jún. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
északai magömlés csak akkor van ha nem vered és a két heréd túltellik ami kamaszkorban történik és nincs ilyen hogy 1 -2 hét ha hetente 2,3 X livered akkor sose
2009. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Félig-medig egyetértenék az előttem íróval.Azigaz,hogy hamasztizol,akkor nem lesz éjszakai magömlésed,de nem muszály hetetnte 2-3szor kiverned,már 1 aklakomtól csökken az esélye! :)


(u.i.:Nem azt mondtam,h ne verd többször,az jó xD)

2009. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem 4 nap visszatartás után egy heves petting után (órákig szoknya alatt matatás, ujjazás, heves csókparti, egy egész délután tartott), magömlés nélkül, erős herefájásokkal. Másnap reggel úszott az ágyneműm a sok kilőtt ondótól...

21/F

2009. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
attól függ.. vkinél 1-2 nap. vkinek 2-3 hét is...
2009. szept. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Sajnálom, de az igazság az, hogy a herék nem tudnak megtelni ondóval, mert a herében csak a hímivarsejtek (spermium) termelődnek. A nemi ingerek hatására ezek a heréből elindulva a prosztata által termelt váladékkal összekeverednek (így lesz ondó), ez a váladék segíti az életét a hímivarsejteknek. Ha a spermium nem lökődik ki az életében (ahogy az előttem szólók mondták "megtelik"), akkor nem lesz éjszakai magömlésed, egyszerűen elpusztulnak, és felszívódnak. Ha nem így lenne, akkor minden férfi embernek naponta 3X lenne spontán magömlése.

Sajnos én is küzdök ilyen gondokkal, elég megalázó számomra, de nem tudok mit tenni ellene, max. a jól bevált maszturbáció, de nekem nincs rá szükségem ( a testemnek sajnos van).

Egyszerűen egy álom okozza, ami becsapja az agyat, hogy az a valóságban is megtörténik, ezért bekövetkezik az ejakuláció. A vágyak (ki nem elégített szexuális élet, vágy, testi reakció) befolyásolják álmainkat, ezért van az a tévhit, hogy a test lerendezi magának a kielégítést.

Remélem segíteni tudtam :)

2010. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!