Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normalis, hogy ilyen a penisze...

Normalis, hogy ilyen a peniszem, vagy esetleg valami fejlodesi rendellenesseg, esetleg hormonalis zavar lehet a hatterben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy lassan 18 eves leszek es a peniszem lankadt allapotban nagyon nagyon kicsi es vekony, mint egy kisgyereke. Nem sokkal lehet nagyobb egy atlagos huvelykujjnal.

Ha tesiora elott korbenezek az oltozoben, akkor latom, hogy mindenkinek rendesen dudorodik az alsonadragja, farmernadragban is latszik mindenkinek, hogy dudorodik neki ott kozepen, nekem viszont egyaltalan nem, csak egy kicsi hupli van ott. Emiatt elegge szegyellos vagyok, levetkozni senki elott sem merek, igyekszem bo nadragokat hordani, hogy ne latszodjon, hogy nem dudorodik nekem semmi odalent.


Kenyes a tema es elegge szegyellem is a dolgot, ezert senkivel sem merek ilyesmirol beszelni, viszont nagyon ketsegbe vagyok esve miatta, eleg visszahuzodo, felenk, gatlasos es zarkozott lettem, mert eleg rossz azt latni, hogy minden fiu rendben van "ott", en viszont felek, hogy valami baj van velem. Sajnos ez az aggodas kihat mar a hetkoznapjaimra is, mert sokat jar ez a fejemben es kevesebbnek erzem magam miatta, batortalan lettem, nincs onbizalmam es kisugarzasomon, viselkedesemen is erezni lehet, hogy valami nincs velem rendben.


Normalis, hogy ilyen a nemi szervem? Vagy fejlodesi rendellenesseg lehet a hatterben?


2012. márc. 12. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy mekkora állva?
2012. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De állva mekkora? Ha úgy normális méretű, akkor nincs vele semmi baj.

Sok férfinek olyan, hogy lankadtan picike. Ez nem fejlődési rendellenesség, egyszerűen ilyen.

Akinek lankadtan nagyobb, annak általában nem nő akkorát, mikor feláll, inkább csak vastagabb meg keményebb lesz.

2012. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj sok férfinek állva is kicsi, ha meg lankadt akkor meg pont olyan kicsi mint a tied.
2012. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, azt elfelejtettem irni, hogy allva megmertem es ugy hosszra kb. 15 cm, atmerore pedig kb. 3,5 cm.

Nem tudom, hogy ez milyen meretnek szamit, mert soha nem volt szo meretekrol az iskolaban, a szuleimmel sosem beszelunk ilyen kenyes temakrol es en amugy is nagyon szegyellos es gatlasos vagyok ezzel kapcsolatban.


Csak az ijeszt meg nagyon, hogy korbenezek es azt latom, hogy tenyleg mindenkinek rendesen dudodrodik a nadragja, csak nekem nem es ebbol gondoltam azt, hogy valami biztos nincs rendben velem.


De akkor ez normalis? En ugy erzem, hogy ezt titkolnom kell es mar akkor nagyon zavarban erzem magam, amikor a haverok, vagy a nagyszajubb sracok csajokrol, vagy szexualis jellegu dolgokrol beszelnek, vagy mondjuk peniszmeretes poenokat mondanak... ilyenkor nem tudom, en hogy reagalhatnek, vagy miket kellene mondanom.

2012. márc. 12. 17:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A 15 centiméter teljesen normális. Nincsen veled az égvilágon semmi baj.

Úgy szokták ezt mondani, hogy "vérpénisz". Alapból kicsi, de mikor feláll, akkor viszonylag nagyot nő.

A "húspénisz" ezzel szemben olyan, hogy alapból viszonylag nagy, de mikor feláll, akkor szinte csak vastagodik.


Mind a kettő teljesen normális, ne legyen emiatt kisebbségi komplexusod.

Legalább kényelmesebb, mert nem lóbálózik a lábad között és jobban védve van:DD


Egyébként az átlag pénisz méret vhol 14 cm környékén van, szóval tényleg nincs okod az aggodalomra.

2012. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

teljesen normális nekem is ilyen és énis észleltem már hogy másoknak gyakran alapból nagyobb és "dudorodik". Egyébként igaz az is hogy a sajátod mindig kisebbnek látod mint a másikét. Optikailag is és pszichológiailag is. Az előttem válaszoló írt jót ezzel a két pénisz fajtával. Nekünk a "vér" verzió van :) A lényeg az álló méret, ami ha tényleg akkora ahogy írtad de ha még kisebb is teljesen jó. Nekem se nagyobb mégis boldog párkapcsolatban élek, gyerek is van, szóval a funkciót ellátja :D

22/F

2012. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Ezek szerint akkor ez normalis es csak valahogy az onbizalmamat es egy kis batorsagot kellene fejlesztenem.


Csak az a baj, hogy amikor latom, hogy masoknak "dudorodik", nekem meg nincs ott semmi, elkap emiatt egy rossz erzes, ugy erzem, hogy rejtegetnem kell magam es elmegy minden batorsagom, foleg amikor nagyszajubb, vaganykodobb fiuk es lanyok kozott vagyok. Olyankor mindig elojon bennem a felelem, hogy mi van, ha szoba kerulnek a szexualis jellegu es peniszmeretes temak, poenok...

De akkor majd megprobalom ezt kiverni a fejembol.

2012. márc. 13. 11:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Normális,neked vérpéniszed van,ami ritkább,ez azt jelenti hogy alapállapotban igen kicsi a péniszed,de ha áll akkor sokszorosára nő.Míg a többi fiúnak az osztályból húspénisze van,ami lankadtan is egész nagy,de ha feláll pár cm-t nő csak.
2012. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyelj amikor ilyen sex/méret témák jönnek az osztályodba elő ne jöjj zavarba,szinte mindenki ilyenkor rátesz egy lapáttal,jó pár cm-rel.Ez csak játék,te is hazudhatsz.Csajnál meg állva fog ez számítani,meg ha összejössz egy rendes csajjal,akivel járni akarsz,akkor úgyis előbb megismerkedtek,megismeri a személyiséged abba is beleszeret és csak normál esetben utána kerül pár hónap múlva sor a sexre és ott nem fog neki ez számítani,meg fogod oldani,addigra ismerni fog téged és nem lesz lényeg.Van akinek állva is kicsi van és mégis családos,boldog ember.Csak ne enged hogy ez gátoljon,éld a fiatalok életét,ne maradj ki emiatt semmiből és majd úgyis találsz egy rendes csajt.


Normális vagy,a méreted is.

2012. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!