Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymagyulladás "kikúrálása"?...

Fitymagyulladás "kikúrálása"? Info lent.

Figyelt kérdés

Régebben volt egy fitymaszűkületem ezzel születtem. 11 éves koromban egy orvos lehúzta a bőrt, és kenőcsel kellett kenni. Eddig semmi probléma, de ezután pár évvel (1-2) elkezdett fájni a fitymám ha lehúzom a bőrt és úgy hozzáérek, illetve merev állapotban csak félig tudom lehúzni tovább elég nehezen. Ezzel együtt még a fitymám alatti bőrön kis pattanás szerű valami kijött, sárga színű, pont olyan mint egy megérett pattanás, csak sokkal kisebb és nem lehet kinyomni, csak ritkán(ha kinyomom szinte ugyanolyan mint egy pattanást ha kinyomod). Mit javasoltok mit tegyek? Orvoshoz SEMMI módon nem megyek el, itthon szeretném megoldani, esetleg betadine kenőcs használna? Ja és hozzáteszem szűz vagyok még, nem lehet attól, mert elkaptam volna valakitől. 16 év alatti is vagyok..

Tudtok valami megoldást?


2012. márc. 21. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
nekem nincs ilyen gondom
2012. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt orvos nélkül nem lehet kikúrálni otthon! Menj orvoshoz! Ez enyhe fitymaszűkület amit 16 évesen már házilag nem lehet megoldani mert csak rosszabb lesz.
2012. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
fitymaszűkületet mint mondtam már 11 évesen az orvos kezelte, azután pár évvel lett a fitymagyulladás.
2012. márc. 21. 21:05
 4/13 anonim válasza:
2012. márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az "Orvoshoz SEMMI módon nem megyek el" hozzáállás eléggé "furi". Szerintem túl kellene ezen lendülnöd, és mégiscsak el kellene menned. Sok sikert!
2012. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Fölösleges. Csak kenőcsöt ad rá, volt már ismerősöm a nálam súlyosabb esettel SEMMIT nem csinál, csak felír egy kenőcsöt. Szüleimnek sem mondtam.
2012. márc. 22. 17:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen mert ez az eljárás ilyen esetben. Egy hét után vissza mész és mondod,hogy nem javult akkor fog drasztikusabb megoldást javasolni. Egyébként a vizsgálatra nem kell szülői engedély vagy jelenlét! Csak simán oda mész és meg fog vizsgálni a doki. Csak akkor kell majd a szülő ha műteni kell!
2012. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Meddig akarod húzni a dolgot? Majd mikor a lány ott áll előtted letolt bugyival akkor gyorsan elszaladsz a dokihoz, hogy most csinálja meg? Vagy szólsz a lánynak, hogy van egy kis baj, nyugodtan húzza vissza a bugyit mert Te neked nem működik a szerszám!

Ez a nagyobb ciki vagy az orvosnak megmutatni?

2012. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát ha tudnátok menyi ideje nem mentem el..
2012. márc. 22. 17:53
 10/13 anonim ***** válasza:

a következőt csináld: vegyél apróbojtorján teát. Áztasd be egy lavornyi vízbe annyira, hogy megszínezze a vizet és áztasd a makkod benne esténként fél órán keresztül. Nekem urol

ógus ezt ajánlotta gyullalásra és bevállt!

2012. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!