Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barátom péniszén piros folt...

Barátom péniszén piros folt jelent meg. Miez?

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltunk, orálisan is kényeztettem, és szex után poénból kérdeztem, hogy megharapjam? Mondta, hogy igen, így megharaptam a péniszét (természetesen nem erősen, cask megszorítottam picit). Ahogy személeltem egy piros foltot vettem észre rajta, ami ott volt (szóval nem a szemem előtt keletkezett), de tényleg két mp telt csak el. Ennyi idő alatt véraláfutás képződhet, ha esetleg megsértette a szorítás? Márhogyha képződhet véraláfutás? Vagy ez más? Segítsetek!
2009. jún. 13. 15:35
 1/1 anonim válasza:
hát sztem ez vmi betegség.. herpesz ? :/ ne b*sszatok le de nem jut eszembe a neve.. sztem nézz utána a neten ahol képek is vannak, és ott tuti hogy megtalálod amit kerestél.. de sztem menjen el orvoshoz az majd felír gyógyszert
2009. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!