Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkora az esélyem AIDS-re,...

Mekkora az esélyem AIDS-re, ha 2 éve egy ismerősöm (fogadásból) maszturbált megfogtam az ondóját és utána én is maszturbáltam?

Figyelt kérdés
Mindketten fiatalok vagyunk (szűzek) és férfiak vagyunk, akkor télen többször voltam náthás és lázas.
2012. márc. 25. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

De hülyék vagytok :D

Amúgy meg erre szinte 0% az esély. Szinte. Ha mindketten szüzek vagytok, akkor a haverod se nagyon lehetett AIDS-es, maximum ha már csecsemő korában megfertőződött (anyatejjel is át lehet adni, de akkor az anyukája is fertőzött kell hogy legyen), vagy mit tudom én, intravénás drogfogyasztás közben kaphatta el esetleg, de azért gondolom ilyet nem használ (legalább is remélem).

És még ha ő fertőzött is lett volna, te úgy kaphattad volna el, ha lett volna valami minimális kis seb a péniszeden vagy a kezeden.

Szóval itt nagyon sok véletlennek kellett volna összejönnie.

2012. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Előre nem tudtok gondolkodni? :) Hány évesek voltatok akkor?


Amúgy 0% az esélye. Hacsak nem volt nyílt seb a kezeden vagy a fütyiden.

2012. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg is nyaltad a haverod ondóját?
2012. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nagyjából nulla az esélye


mitől lennétek HIV+ -osok


kapott vmelyikőtök vért?

2012. márc. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!