Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » El kellene mennem az urológush...

El kellene mennem az urológushoz, de tartok tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan már 2 éve van fitymaszűkületem, és utána is jártam a dolgoknak, úgyhogy a műtéttől csak kicsit tartok. Inkább attól tartok hogy az orvos mit fog mondani. Világ életemben idegeskedő, szégyenlős és önbizalom hiányos voltam, és most is inkább attól tarok, hogy majd az orvos lecsesz hogy miért nem mentem hamarabb, illetve nem is szeretném ha teljesen körülmetélnének. Nem akarom elveszteni az egészet mert olvastam pár orvosi oldalon, hogy a makk szárazabbá és érzéketlenebbé válik ha nem fedi semmi. Meg hát mégis csak az enyém, nem szeretném elveszteni az egész fitymámat. :) Plusz még az is problémát okoz, hogy nem tudom melyik orvoshoz mennyek. Nem akarok egy olyanhoz menni, aki rám akarja erőltetni a véleményét. Anyunak nem nagyon akarok beszélni erről mert tudom hogy reagálna, ismerem őt annyira. Szóval szerintetek mit tegyek. Most próbálok információkat szerezni a halasi urológusokról, de nem tudom hogy fog e valaki válaszóli. Persze tartok a műtéttől, mert mégis csak érzékeny terület, de valahogy csak kibírnám. 20/F

2012. márc. 29. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj előre! Menj el, aztán gondold végig a hallottakat. Remélhetőleg nem fog lecseszni az orvos, nem az a dolga. Ha mégis - mert vannak bunkók közöttük is -, mondd meg határozottan, hogy segítséget vársz, nem lehordást.
2012. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem ennél hosszabb ideig volt, vettem egy nagy levegőt, és elmentem a dokihoz.

Nem fog letolni, nem neki okozott az eddigi helyzet problémát, azzal semmi gond, Te ott egy megoldandó helyzetben lévő páciens vagy.

Ha az állapotod lehetővé teszi, ne engedd a teljes körülmetélést, amikor nem marad semmi "húzogatni való" merev állapotban, ekkor szabadon marad a makk, ami ugye kényes. (Hogy hogyan élnek emberek milliói így, zsidók, arabok nem tudom, de nyilván lehet.)

Nekem csak részleges metélésre került sor, amikor körkörösen, és csak a szükült részt távolították el és miután nekem fitymatúltengésem is volt, maradt bőven.

Nyugalmi állapotban teljes fedés, merev állapotban is marad még a felére.

Reggel bementem, néhány szúrás érzéstelenítés címén, onnan már csak tompa "matatás". Szégyenlősség? Persze, de minden úgy adódott magától, nem voltam talán még zavarban sem. (Vicceket meséltek egymásnak.)

Délután megnézték, kötést le se vették, úgy látszik, csak normál utóvérzés volt, mentem haza, másnap kötéscsere..

Felszívódó cérnával varrták, egy hét alatt kipotyogott.

Azóta happy...

2012. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hali!



Kezdetnek idéznék pár sort, mondatot tőled.

"Világ életemben idegeskedő, szégyenlős és önbizalom hiányos voltam,"

"Nem akarom elveszteni az egészet"

"Nem akarok egy olyanhoz menni, aki rám akarja erőltetni a véleményét."

"Anyunak nem nagyon akarok beszélni erről mert tudom hogy reagálna, ismerem őt annyira." "Szóval szerintetek mit tegyek?"


_ Szerintem legelőször is készülj fel, illetve készítsd fel magad lelkileg erre az egészre! Ha ugyanis nyuszi vagy, akkor az orvos könnyebben uralkodhat rajtad és irányíthat.

Előszöris olvass bele az alábbi topikba, amihez hozzászóltam.

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..



Ha meg anyuddal nem mersz beszélgetni erről a témáról, akkor gyere, beszélgessünk MSN-en erről egy kicsit, hátha sikerül megnyugtatnom téged. Benne vagy? :-)

Ha igen, adj MSN-t >>priviben, és fejezd be a parázást, mert azzal csak magadat teszed tönkre. Oké?


Nah,... fel a fejjel! ;-D

Üdv: EE

2012. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most már valahogy neki kell indulnom. Valahogy összeszedem magam és bemegyek. Csak próbálok infót szerezni a dokikról, hogy melyikhez kellene mennem, mivel a halasi kórházban vannak igencsak kretén dokik is (a családomban páran tapasztalták is). Szóval infót gyűjtök, azután ha döntöttem bemegyek.
2012. márc. 29. 18:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


A "kretén" dokikat is meg le7 tanulni kezelni, de te most még nem vagy rá képes, és nem vagy lelkileg felkészülve... ezt világosan tükrözik a mondataid is. Mond6ni könnyű prédájuk le7sz nekik, ha éppen olyat fogsz ki, aki metéléspárti.


Nem újkeletű am. a jelenség. A hozzád hasonlóan vixxahúzódó, önbizalomhiányos srácok többnyire ilyenek. Elérnek egy időszakba, amikor rájönnek, lépniük kell... kapuzárási pánik lex rajtuk úrrá és minden mind1 alapon elkezdenek fejjel a falnak rohanni erővel, makacsságuknak, elvakultságuknak és önfejüknek köszön7ően. Ha annyira koncentrálsz, mivel próbálnak manipulálni, pontosan bele fogsz szállni. Sokan beleeste már ebbe a bilibe... Vesznek egy nagy levegőt, és azt hiszik ezzel készen vannak, me7nek az orvoshoz. (Á-ááám... sajna,... ez azért nem ennyire 1xű... :-T )

Az orvosok tele vannak trükkökkel és manipulációs eszközzel, amikről neked még csak halovány lila puncsod sem le7. Nem fogod kiszűrni, túl felkészületlen vagy sztem. Ha mégis, 1-2-t kiszűr7sz jobb esetben...

De ha neked ennyire mind1 hogy mi történik veled... do.Ob


Én szóltam... do.Ob


Üdv: EE

2012. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"De ha neked ennyire mind1 hogy mi történik veled... do.Ob"

Megmondanád a kérdező melyik "megnyilvánulása" az, mely szerint neki mindegy??

Én többszöri átolvasás után sem találtam erre még utalást sem.

Légy szíves ne vonj le olyan véleményt róla, amelyre nem szolgált rá!

2012. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem mindegy hogy mi történik. Épp ez az! Nem akarok olyan dokihoz menni aki minden áron le akar vágni mindent. Ezért próbálok kérdezősködni hogy ki mit tud a dokikról. Nem fogok fejjel a falnak menni, elvégre az én életem, ha nem tetszik az amit mond próbálok egy másik dokit. Ahogy olvastam van 4 doki itt halason. Lehet hogy nem mindegyik vállal ilyen beavatkozást, de ezt is ki akarom deríteni.
2012. márc. 29. 19:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Helyes. De a módszer rossz.



@ Kedves #6-os.

Attól még, hogy nem vagyunk egyformák, ill. nem egyformán vesszed a lapot velem, ez egy dolog. Én nem elsősorban a leírt szavakat figyelem, hanem ami mögötte van. Sokat elárul a kérdezőkről az, ahogyan írnak, és ahogyan fogalmaznak + amilyen háttérinformációkat ad meg magáról. Elhiheted, nem egy 16-17-18-19-20-21.../F-el hozott már össze ez a fórum, és nem egy indított hasonlóképpen. Nem is egyet sikerült megmentenem a biztos TKM elől... de te (ti) ezt nem tud6od(-játok)... nem hibáztatlak miatta. Tudom, ez most qrva nagyképűs volt a részemről. Ha hallanád az orgánumomat, amivel ezt elmondanám neked verbális kommunikációval, le7 nem értenéd félre...



@ Kedves Kérdező!


Úgy glom, a legelső hozzászólásomban világosan kiemeltem azokat a gócokat, amellyekkel megindokoltam az állításomat rólad. Nem véletlenül szedtem (emeltem) ki azokat a mondatfoszlányokat a szövegből, amit írtál a kérdésed kifejtésében. Ha egy picit vixxaolvasnád az irományod ezen részeit, újra meg újra, és vixxaképzeled azt az érzést, amivel te azt megírtad, nagyobb valószínűséggel fogod belátni az igazamat. De ha most elkap a büszkeség, és te "be akarod nekem bizonyítani", amiatt nem látnád be igazamat,... azzal meg már régen rossz, hisz akkor meg pont ezzel a viselkedéssel ismered be.

Ez egy ilyen játék, ami nem játék, hiszen itt most rólad van szó, és ha éretlenül mész be, anélkül, hogy ennyi idősen, ennyire tapasztalatlanul az életben, senkivel a hátad mögött/melletted vágsz neki ennek az egésznek, akkor sokkal könnyebben talál6ja meg a doki azon pontjaidat, amelyre nem figyelsz, annyira szűrni, szelektálni akarod a róla/tőle kapott információkat, közben meg észre sem vexed, hogy máris a kése alatt vagy képletesen...

Van is erről egy topik. Jól megmanipulálta a Kérdezőjét a Dr. TKM-ként is elhíresült Fekete doki a potenciaklinikáról + a videoklinikáról. Rövid fékkel ment oda a veled most kb. egykorú srác, azt' szépen rávették őt a TKM-re. Igaz, ő utólag azt nem bánta meg, de hát ízlések és pofonok. Van aki aztán megszokja, s megszereti, van vixont, akinek egész hátralévő életére kihat a körülmetélése, csak "mert én nem így akartam",... és "pedig annyira vigyáztam...!" Belinkeljem?


De volt már arra is precedens, hogy egy 29-es srácot sikerült megmenekítenem ucsak Fekete doki műtőasztaláról, mert ő is hasonlóképpen kezdte, mint te, annyi különbséggel, hogy ő csak vágyakozott, de reménytelenül. Aztán SkyPE-on alaposan kikérdeztem, és mondott nekem egy 5letet arról, hogy ő eddig hogyan próbálta kezelésbe venni problémáját!? Ő csak csinálta, nem hitt benne, nem is volt sok eredménye. Másnap metélték volna. DE!

>>Priviben rámírt, és elbexélgettem vele alaposan. Abból amit mdott, támadt egy 5letem, és ebből elkezdtem kidolgozni a saját fitymatágítós módszeremet, amely azóta azért oldott már meg jónéhány emberkének itt fitymaszűkületet, akár TKM-re ítélt makacsat is. (Vixont ezek az alanyok mindenben együttműködtek velem, ill. a fitymájuk is bírta a strapát. Uis nem mindegyik fityma bírja!)

Vixxatérve a srácra, ő most 30,... tudtommal elég volt neki a módszerem mellett kencézni szteroidos kenőccsel + fékátvágás,... ennyi. Pedig bő 2 hónappal előtte még TKM-re lett volna kiírva... do.Ob


Lelkileg őt is fel kellett építeni vhogy... nagyon a padló alatt volt szegény... :-\

(*TKM = Teljes KörülMetélés; RKM = Részleges KM)



A dokiról akármit megkérdez7sz, ha nem közvetlenül vele szemben állsz, nem nézel a szemébe és úgy bexélteted, xart se fog érni a kutatásod, mert mindenki színezi a történetét némiképp. Vagy hogyan akarod ezt csinálni? Mi a terved? dO.ob


Győzz meg! :-o



Üdv: EE

2012. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom igazad van. Csak ez nekem nagyon de nagyon nehéz. Ha tényleg ilyen sok velem hasonló emberrel beszéltél már akkor tudod milyen számomra. Csak valahogy próbálom én is magamat felszívni, hogy legyen valamennyi önbizalmam. Eddig mindig sikerült a nehézségeken túltennem magam (és hidd el volt az eddigi életemben elég sok belőle, kezdve azzal hogy félárva vagyok, de ez egy másik történet). Próbálom ezeket észben tartani. Végül is ez sem olyan nagy dolog. Mint egy foghúzás, csak mivel a mai világban ez tabu, így bennem is azért bennem van hogy ez mégis csak egy intim probléma. Néha azt kívánom miért nem olyan ma is a helyzet mint a rómaiaknál volt régen, hogy még a WC-k is nyilvánosak voltak. Akkor ma nem írnák itt hanem már régen túl lennék a dolgon. Szerintem kérek majd időpontot, hogy nézzen meg valamelyik doki, és utána döntök. Lehet elszúrom lehet nem, de valahogy túl kell rajta esnem. Nem maradhat így...
2012. márc. 29. 20:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Hali!



Pontosan tudom, mit érzel. Én is voltam már hasonló cipőben, és pontosan tixtában vagyok azzal, mit érzel most, mennyire nehéz. Nem tudod merre törj ki a dzsungelből, ahová magadat zártad azáltal, mert elkezdted szégyellni a fitymaszűkületedet, s emiatt csorba esett a büszkeségeden.

Remélem megérted, hogy egy kicsit le kellett törnöm a vehemenciádat annak érdekében, hogy most egy kicsit megnyílj nekem, és levezethesd a benned tengő elkeseredettséget. (Mert szerintem eléggé el vagy keseredve emiatt, amin csak tetézik a műtéttől és a fájdalomtól való félelmed is.)


Tudnod kell, ez nem szimpla foghúzás lex. Amikor nekem zápfogat húztak, az nem fájt, még utána sem annyira, mint amennyit egyes sorstársaid szenvedtek a TKM után.

"Lehet elszúrom lehet nem, de valahogy túl kell rajta esnem."

_ Hm. Valahogy. EZ ITT A NEM MINDEGY! EZT PONTOSAN ELŐRE LE KELL AZ ORVOSSAL FIXÁLNI! ((:-o

Azonban ha ennyit vártál, ne most kezdj el kapkodni, ezért húztam meg az előző hszsomban is a vészféket, törekedvén arra, hogy PONT NE MOST kezdjen veled elszaladni a ló. Mert ilyenkor a kétségbeesés, a félelem rossz tanácsadó, és sokan észre sem vexik a száguldást, mert belefeledkeztek a sebességbe... megszokjátok! Hidd el, kell neked a traffipax most! S:-)


Nem fog így maradni a fitymád, HA MOST LEFÉKEZEL, ÁTGONDOLOD A DOLGOKAT és OKOSAN CSELEXEL! :-o

De akkor hallgass ide, és kivezetlek a fényre, akkor majd megnyugszol, és feltelítődsz önbizalommal! ;-D



Üdv: EE

2012. márc. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!