Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hol találok pesten Urológus nőt?

Hol találok pesten Urológus nőt?

Figyelt kérdés
Elkéne mennem, teljes urológiai kivizsgálásra , de irtózok elmenni férfi dokihoz!

2012. ápr. 12. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
inkabb férfi doki mitn nő szeritem ilyn sztuba
2012. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
77%

Szerintem meg inkább egy nő fogdossa .

Ha férfi akkor olyan hülye érzés fogna el ....

mintha buzeránsos lennék.

2012. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

hát kinek mi ha már férfi problémárol van szo ne egy nővel tárgyaljam le

meg doki nyilvan nem meleg

2012. ápr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Erdei Edittel nincsenek jó tapasztalataim... Képtelen az embert megnyugtatni, valahogy nem olyan a személyisége. lehet, hogy szakmailag a topon van, de amikor hozzá jártam, rettenet lassan haladt a kivizsgálás, sosem emlékezett, miért is jöttem, folyton csak hümmögött, és a többi betege a folyosón is rendkivül feszültnek tűnt. Végül otthagytam.

Keresd Almási Máriát a Telki kórházban vagy Szentendrén a Dunakanyar Orvosi Centrumban feleannyiért.

http://www.youtube.com/watch?v=tgPyGTjWX4U

2012. ápr. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hali!


_ Mi a gond? Miért irtózól a férfidokitól? S:-s

_ Miért kellene elmenned teljes urológiai kivizsgálásra?

(Mi a panaszod? Ki javasolta ezt?)

_ Hány éves vagy?


Üdv: EE

2012. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hm. Újra kiemelted a kérdést, de az előző hszsomban feltett kérdéseimre meg nem vagy hajlandó válaszolni.


Akkor így hogy segítsünk?? ?:-o


Üdv: EE

2012. aug. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolom azért nem válaszol mivel a kérdésre lehet konkrét nevekben, címekben is választ adni, felesleges még pluszban kérdésekkel traktálni szegényt.


A kérdezőnek pedig: Eleinte én is tartottam a férfi urulógustól, de elmentem egy magándokihoz, aki szakmailag eléggé elismert, és ő teljesen korrekt volt velem egyáltalán nem éreztem azt a dolgot amitől tartottam. Remélem te is megtalálod a neked megfelelő ellátást! Sok sikert!

2012. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ebben bizonyos fokig igazad is van, kedves #8-as, le7 így is válaszolni. Azonban ha tisztába tesszük a problémát ill. h. pontosítjuk annak esetleges okait, ill. hogy milyen irányba kíván a kérdező elmozdulni, akkor könnyebb neki olyan orvost is találni, javasolni, aki speciell abban az irányban inkább otthon van, mint egy másik.

Mondok néhány példát.

Ha vkinek mjuk a heréivel vannak problémák, le7, h. a sok orvos között akad olyan, akit vki ismer, és tudna/merne is ajánlani pozitív tapasztalatai miatt, ill. mert a speciell hereproblémákban ő sokkal inkább otthon van, mint egy másik urológus. Van akinek afitymaszűkület a szakterülete. Van akinek a prosztataproblémák... nem minden urológus egyforma, legyen az férfi avagy nő! :-o


A másik dolog, az alaposabb urológusok ígyis-úgyis részletesen ki fogják kérdezni a hozzájuk forduló pácienseket ilyen ill. ezekhez hasonló, v. ezeknél sokkal mélyebbre6óbb kérdésekkel, erre nyugodtan le7 számítani. Azonban ezekre sem le7 eléggé előre felkészülni, sz'al inkább amondó vagyok, próbálja meg megszokni az ilyen jellegű kérdéseket, mert ha ténylegesen el is megy majd vkihez -- legyen az akár férfi, akár nő,... -- ő fog esetlegesen gáz szitukat létrehozni azzal, hogy nem mer megválaszolni egy olyan kérdést, amelybe belegondolva őt pl. szégyenérzéssel tölti el. Nem véletlen tehát a belekérdezés, egyébként igazat adok neked, kedves előző (#8-as)! :-)


˙

Egyébként a kérdező felvette velem a kapcsolatot azóta >>privátban, és meg is válaszolta az általam feltetteket vmilyen szinten.


Üdv: EE

2012. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!